bugün

sayın erdoğan'ın dünkü izmir konuşması sırasında gerçekleşmiş, sayın erdoğan chp'ye "bu ülkede bir dikili taşınız bile yok" demiş.

ne yalan söyleyeyim yadırgadım sayın erdoğan ın bu sözlerini. zira ülkeyi baştan aşağı heykellerle donatan chp'ye "bu ülkede bir dikili taşınız bile yok" demek hakkaniyete sığmaz.
izmire suyu ben getirdim de demişti

bingölde miting yaparken size doğal gaz getirdim demişti

oysa bingölde doğal gaz yoktu.
rte nin sorgulanamaz manifesto niteliğindeki sözleridir. yalan değl cuhahapenin çaktığı tek çivi yok lan gerçekten çok yazık..
(bkz: ben çocuklarıma helal lokma yedirmedim)
izmir'de asla kazanamıyacagını bildiği halde zorlaması.ne yapsın adamlar 750 milyonla dinazor mu yapsınlar.
Sayın cumhurbaşkanımızın cehape zihniyetine verdiği ayardan ibaret olan söylemdir.

Bunlar iş bilmezler anca heykel dikmekten anlarlar.

Yeni cehape belediyelerinin ilk ihracati heykel dikmek oldu.hatta bazıları eski heykelleri bile temizlediler.
yanlıştır.

her heykeli bir dikili taş olarak kabul edersek, çok vardır.

chp'nin türkiye cumhuriyeti'ne katkısı, atatürk'ün vefatından sonra bitmiştir. parti farklı misyonlar için kullanılan bir yapı halini almıştır. özellikle günümüzdeki chp'nin kime hizmet ettiği belirsizdir.
Akp nin gecirdigi kazik cok ama.
Babasından kalan malı satıp yiyen ve babası için bana bir şey bırakmadı diyen hayırsız bir evlad vardı.

Ne alakası varsa, durup dururken bu olay akla geldi.
Neyse, konuya dönersek doğru söylem.
Mesela bakın, son cehape 1970'li yıllarda iktidar olmuştu.
O zaman bir tane vatandaşın cep telefonu yoğdu. Şinci herkesin cep telefonu va.
Türkiye çağ atladı.
görsel
dikili taşları çok şimdi allah için. çivi dese neyse.
doğru, akp döneminde yapılan 70 milyar dolarlık özelleştirmeyi de hep akpliler babalarının mallarını satarak yaptılar.

ne komünist ülkeymişiz sat sat bitmiyor diyen de akpli bir bakan değildi zaten.

70 milyar dolar diyorum bak. daha araplara 3 kuruş dolar için peşkeş çekilen arsalar dahil değil bu rakama.
Biz taş dikmedik sayın cumhurbaşkanım biz devleti kurduk uçak fabrikası yaptık ürettiğimiz savaş uçaklarını avrupaya sattık kurduğumuz fabrikaları tesisleri şirketleri sata sata bugüne gelindi.
var ya ?

görsel