1. 1.
    (bkz: şaşkın surat)

sürpriz olmuştur. evet arkadaşlar, sizlerinde bildiğiniz üzere geçen akşam menfur bir saldırıya maruz kalmıştı kardeşiniz.

ardından da kaldırıldığım hastanede gerekli müdahaleler yapıldıktan sonra sevenlerimi kabul etmeye başlamıştım. o akşamdan bu yana da, saydım tam 275 kişi geldi ziyaretime.

tabi benim umurumda değildi bu durum, tamam insanın sevenlerinin yanında olduklarını göstermesi şık bir davranış ama, cumhurbaşkanı' mızın bu alçak saldırıdan sonra yanımda olmaması beni daha da yaralamıştı.

biraderle konuşuyorduk sabah, kahvaltı esnasında. "kapıda bekleyenler var aslan" dedi benim birader, sevinçle karşıladım, "reis mi lan o " diye istemsizce tepki verdim.

abim de şaşırdı tabi, "yok bizim karşı komşu gelmiş" dedi. anladı üzüldüğümü, her neyse misafirleri ağırladık, dikkatimi çekti tabi o ara bizim birader telefonu elinden düşürmemişti son 1 saattir.

(meğer o ara bizim kalın'ı arayıp durumu anlatmış)

"pampa hayırdır, bir terslik mi var" dedim "yok pampa" dedi. bende yaralarımın verdiği acı ile pek üstüne düşmedim. derken kapı çaldı.

"ziyaretçin var kardeşş" dedi birader. "gelsin amk" dedim umarsızca. fakat o da ne reis bütün haşmetiyle içeri girmişti. içeri girdiğinde ayağımı sıvazlıyordum.

o sıcacık, içimi ısıtan gülüşüyle, "n'oldu sana aslan parçası " diyerek sarıldı. bende ona sarıldım, "ayaklarıma sıktı magandalar reis" diye mırıldandım.

gözlerimden yaşlar süzüldü o ara. teselli etmeye çalıştı tabi reis. "emret bir telefonumla yüzde 50'yi sokağa ,meydanlara , hava limanlarına dökeyim" dedi.

ne yalan söyleyeyim duygulandım. "gerek yok reis, işin başından aşkın. zaten bir dünya itle uğraşıyorsun sana ayak bağı olmayayım" diyerek geri çevirdim talebini.

emine hanım da gelmiş sağ olsun. hep beraber selfi çekildikten sonra ak saray da buluşmak üzere sözleştik. az önce de feyse attım 1258 beğeni geldi lan. allah' ım çok mutlyum. bütün acılarım dindi.

rte nin bir uludağ yazarını hastanede ziyareti
    1 -13 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    bu bağlamda frktmz krds frktmz, geçtiğimiz günlerde vefat eden naim süleymanoğlu oluyor. hani tamam, şirinlikler, komiklikler yap ama en azından böyle özel insanların üzerinden rezilce yapma.
    rte nin bir uludağ yazarını hastanede ziyareti
    12 -1 ... totonok folmondoko boton gomo
  3. 3.
    ulan yine mi sen? ne istiyorsun lan benden? çek ellerini artık yakamdan, benim üzerimden artı karma yaptın amk. o temsili foto. zaten ayağıma sıkmışlar, canım yanıyor. evet.
    2 -2 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    Adam dün de farklı bir başlık açıp aynı entryi girmişti.
    Amacın ne senin?
    1 ... turkmen begi
  5. 5.
    bukalemun gibi bir hastanın ziyaret edilme fantezisidir.
    yalnız bu aktrolü takdir ediyorum.
    iyi yazan yazarları sülük gibi gözlemleyip tarzlarını çalıyor. kendince kullanıyor. virüs gibi çalışıyor mübarek.
    şimdi de başka yazarlara ait üzgün surat kalıbı üzerine varyasyonlar yapmaya başlamış.
    adaptasyonu kuvvetli virüs vesselam.
    1 ... fanfan la tulipe