1. 39.
    olum bunlar

ab den çöp ithal edip

amanın da bahında ne ğaddar da çoh çevreciyiz deyip

market poşetini 25 kuruş yapanlar değil mi ?

çevre anlayışları bu kadar bunların

baştan ayağa troll.
    ... pilihozlu haci baron bey
  2. 38.
    Yaptığı ender güzel işlerden biri. Hep böyle olsanda canımızı yeseydin be reis. Heba ettin ülkenin 17 senesini.
    -1 ... enkidu1986
  3. 37.
    bir benzetme yapalım ; devlet dedi ki herkes sobasından çıkan dumanı otuma odasına verecek. ülke olarak " yandık, bittik , mahvolduk " feryatlarımızdan sonra. yine devlet dedi ki ; bu şartı kaldırdık. ülkece mutluluğumuzu bir düşün.
    olması gereken buydu zaten. ne için sevindiğimizi anlamadık ki !
    3 ... teflon
  4. 36.
    Ağam kendi millet vekilleri ile mhp'nin vekillerini üst üste koyup eyleniyor.
    1 ... lipsos
  5. 35.
    iyi polis kötü polis numarası çevirip sempatik görünme çabaları bunlar. Yer miyim lan ben?
    2 ... cay tozu
  6. 34.
    bu ne yaman çelişkidir anlayan beri gelsin. süreyi uzatan partinin genel başkanı değil mi aynı zamanda veto eden kişi? ee bir genel başkanın rızası ve bilgi olmadan nasıl meclisten karar çıktı? ve neden partili c. başkanı bunu veto etti? aslında cevap basit gibi değil mi? kamuoyu baskısı... yoksa halkın canı ya da sağlığı umurlarında olduğundan değil.
    ... abaninaltindakisopa
  7. 33.
    ben partili degilim imaji cizmek olabilir yada alayina isyan Ulan vermiyorum izin mizin de olabilir.
    ... portatif
  8. 32.
    Tasarıyı evet verip onaylayan Akp ve MHP milletvekilleri
    Chpliler hayır dediği zaman ortalığı ayağa kaldırıyorlardı
    Cnn türk kanalı hayır diyenlere karşı olarak haber yayınlıyordu
    Hadi hepiniz. yiyorsa yine aynı şeyi yapın
    U dönüşü başlasın.
    Cnn ne oldu sana olum?
    MHP akp milletvekilleri nerdesiniz?
    ... lenova
  9. 31.
    Vatandaş hemen ölmesin biraz daha sürünsün diye veto etmiştir.
    ... siyahi forvet
  10. 30.
    vekillerini gece far görmüş tavşana çevirmiştir.
    resmen milletin aklıyla dalga geçiyorlar. yedirebilseler veto etmezdi baktılar ki halkın az sesi çıktı hemen tornistan. sonra vay efendim halkın sağlığını düşünen duyarlı yöneticiler, yersen.
    yazık bee ülkeyi ne hale getirdiler, çok yazık.
    1 ... bildigin gibi degil