1. 1.
    atama bekleyip de bu adama oy verecek olan öğretmen varsa onun beynini sikeyim dedirtmiştir. hatta omurgalı olan atanmış öğretmenler de mesleğinin hakettiği değere yeniden ulaşmasını istiyorsa rte ye oy vermez. zira rte öğretmen düşmanlığını 16 yılda çok kez gösterdi. öğretmenler devletin üvey evladı oldu. herkesten fırça yiyen istenmeyen evlat.

https://twitter.com/errde.../1006934309310271488?s=21
    16 -10 ... eski bir ruya
  2. 2.
    öğretmene öyle cevap verdiği halde halen alkışlıyorlar.

dün de hayır demeleri gereken söze evet demişti mitinginde seçmen. ne desek boş adam kötü bir şey dese bile alkışlıyorlar bazen o yüzden kendisi durup niye alkışladınız ya diyor onun da örneği var. hayır demeleri gereken bir şey diyor evet diyorlar ona da durup neden öyle dediniz diyor.

kendi seçmeninden kendisi bile memnun değil ki.
    17 -6 ... keyf kahyasi
  3. 3.
    bizim millete müstahak. 16 senede eğitim fakültesi açılmayan yer kalmadı fen edebiyatlara formasyon ayağa düştü. ondan hiç kimse ağlamasın. evet.
    10 -2 ... oytunkaran
  4. 4.
    anlaşılıyor ki sayın cumhurbaşkanının dengesi çok fazla bozuk.

dünyanın hiç bir ülkesinde böyle bir olayda bırakın alkışı o siyasetçi silinir gider.
    maalesef bizde ''onore '' ediliyor.

allah sonumuzu hayır etsin.

not:; büyük olasılıkla anket sonuçlarının %35'ler de (akp-mhp hariç) dolaşması haleti ruhiyesini bozmuş.
    7 -4 ... baris hemen simdi
  5. 5.
    yaklaşık 500 bin atama bekleyen öğretmene siktirniz gidiniz efenim demiştir. ayrıcaaa bu insanların sevenleri de var. nerden baksanız 1.5 milyon oy yapar. şu an kadrolu olan ama omurgalı öğretmenlerin de oy vermediğini varsayalım. son olarak da şu an eğitim fakültelerindeki öğrencilerin de oylarını kullanırken tereddüte düşeceği aşikar. minimum 2 milyonluk bir oy deposuna siktir çalmıştır reis.
    4 -2 ... eski bir ruya
  6. 6.
    sağlıklı bir cevap değil. o öğretmenin durumu ile ilgili neler yapılabileceği o kişiye anlatılmalıydı. bu olaya kılıçdaroğlu' nun ismini karıştırmak talihsizlik.
    3 -2 ... teflon
  7. 7.
    Ülkede eğitim namına bir şey kalmamış, 100 bin nüfuslu ilçelerde bile min.3 imam hatip açılmış ve hala ciddi ciddi atama bekleyenler var.
    1 ... mey sayisi
  8. 8.
    ilahiyatçı olarak ona vercem tabi kime vercem.
    -5 ... feministmiyimneyim
  9. 9.
    ben erdoğan olsam ve kesinlikle seçilmek istemesem tam olarak böyle bir laf ederdim. bravo.
    2 ... comarlarin korkulu ruyasi
  10. 10.
    (bkz: firavun halkını küçümsedi onlar da itaat ettiler)

(bkz: akp nin halka tepeden bakan elitleri)
    5 ... rumeli71