1. 1.
    asrın liderimizin dünya tarafından kıskanılan ülkesinde gerçekleşmiş cinayettir.

dünya liderimizin "arkadaşım" dediği cemal kaşıkçı adlı suudi gazeteci, suudi arabistan'dan türkiye'ye gelen 15 kişilik özel bir ekip tarafından kaçırılarak öldürülmüş.
    https://twitter.com/anado...tatus/1048909565075628032

çok da umurumda değil.
    araplar bir arabı öldürmüş...beni ilgilendirmiyor...

burada beni ilgilendiren, suudi köpeklerinin gelip bizim ülkemizde operasyon yapabiliyor olmasıdır.

bunun hesabını kime soracağız erdoğan?
    suudiler bile ülkemizde operasyon yapıyor. eyyy kılışdar, eyyy cehape bu operasyon senin yüzünden oldu...

edit: buyrun sayın erdoğan'ın konu hakkında açıklamaları.
    https://twitter.com/euron...tatus/1048940577184796672

bu suudiler kim ki bizim ülkemizde operasyon yapabiliyor? sayın başkan, bir de bunu kabul ediyorsunuz. çok yazık...
    15 -7 ... tengir budun
  2. 2.
    artık reisin arkadaşlarıda tehlikede.
    1 ... karanligin ruhunda bir gece
  3. 3.
    15 kişilik ekip olayı doğruysa vay halimize cinayeti, sıradan mahalle bekçileri bile farkedebilirlerdi. adamlar şantiye kurmuş.
    4 -3 ... o halde umabilir miyim
  4. 4.
    suudi istihbarat Maslahat Al-Istikhbarat Al- Aammah ülkemize ayar vermiş. rezillik bu.
    temel karamollaoğlu istifa etmelidir. meral akşener bunun hesabını vermelidir.
    6 -1 ... kafam bir milyon
  5. 5.
    cemal kaşıkçı'nın bir takım istihbarat bağlantıları konuşulur. belki kendisi de gazeteci istihbaratçıdır bilemeyiz. kökleri kayserilidir, adnan kaşıkçı'nın yeğenidir.
    konsolosluklar her ülkenin kendi toprağıdır. müdahil olmak olağanüstü şartlar dahil imkansızdır. viyana sözleşmesi ile çerçevesi belirlenmiş bir karardır bu. misal julian assange vatana ihanetle suçlanıyor, fakat londra'nın göbeğinde ekvator denen sikko ülkenin büyükelçiliğinde yaşıyor. britanya imparatorluğu dokunamıyor bile.
    fakat konsoloslukta cinayet işlenmesi prestij olarak mevcut ülkeye hakarettir. o yüzden ilişkiler bozulur, hatta savaş konumuna bile gelinebilir.
    ancak ben öldürüldüğünü düşünmüyorum. arabistan'ın fransa'da bile muhalif prensleri kaçırmışlığı var, başka ülkelerde operasyonlar yapabiliyorlar. ancak türkiye içerisinde cinayet işlemeleri türkiye ile stratejik ortaklıklarını bozup ilişkileri dondurabileceğinden pek maçaları yemez diye düşünüyorum. tahminim interpol ve suud istihbaratı kaşıkçıyı başka bir ülkeye götürdüler (lübnan diyenler var, oradan arabistan'a götürülmek için transit konum)
    2 -2 ... daikokuten
  6. 6.
    Yeni türkiyede arabin biri baska arabi yok ediyor elini kolunu sallaya sallaya gidiyor bizde güvenlik kamerasindan seyrediyoruz iyice muz cumhuriyeti olmus ülke.
    2 -1 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    maşallah dediğin 3 gün yaşıyor derler ya.
    ... lucius vorenuss
  8. 8.
    Butun suş ceehaapededir.
    4 ... templier
  9. 9.
    sorumlusu kemal kılıçdaroğlu'dur, hemen devleti yönetme görevinden istifa etmeli ve başkanlığı bırakmalıdır.

böyle bir rezalet kabul edilemez.
    2 -2 ... rootz
  10. 10.
    Nerdeymiş o yiğit? Darısı ;)
    -1 ... antikfurug