bugün

Preet abi yap bi güzellik bize be, vardır onun belki abd ile bağlantılı illegal işleri, hadi gözünü seveyim nolur.

Edit: tayyor olmadi bilo oldu o da olumlu
onu tutuklayamazlar. fakat oğlunu kara para aklamaktan, teröristlerle illegal alış verişten tutuklayabilirler.
Cumhurbaşkanı erdoğan'nin abd'de tutuklanması türkiye Cumhuriyeti için savaş sebebidir. Bütün devlet başkanları için bu böyledir.

edit: siyasi sebeplerden eksileyenlere kızmıyorum. lakin şöyle genişletelim cümlelerimi. kılıçdaroğlu cb olsaydı, kural onun için de geçerliydi. burada devletten söz ediyoruz.
haşhaşi senaryosu. sırtlarını cıa usa mossad a dayamışlardır. biz müslümanlar ise allah a.

artık bu muhalifler rte nin ya ölmesini bekliyorlar ya da olası bir darbe. tükenmişliklerini anlayın.
Cahillikte çığır açmış söylem.
Ne kanun bilir ne nizam bilir amk zibisi hayal kurup sıçıyor buralara.
Anca hayalini kurarsınız zaten.

Düne kadar amerikan ın adamı, bugün amerika tutuklasa keşke.

Yavşaklıkta sınır tsnımıyorsunuz.
Sözlüğü fetocular ve solcular ın sardığını gösteren başlıktır. Lan yedirmeyiz dedik dutmadınız mi?
tuh be! guantanamo Kampı kapanmıştı alkatraz'da kullanılmıyor, ada'mı ayarlayacaklar şimdi?
Hala anlamayan beyin yoksunu ezikler var erdoğan siyasetten öte bir dava!ve bu uğurda can alır can veririz.ağzından çıkacak bir söz e bakar. Allah ömrünü uzun etsin yiğit adam.
(bkz: olamaz mı olabilir)
erdoğan için can alır can veririz diyen davarlara gelin bizim canımızı alın yiyorsa dediğim başlıktır.
tuh be! guantanamo Kampı kapanmıştı alkatraz'da kullanılmıyor, ada'mı ayarlayacaklar şimdi?
Amerika tayyibi tutamaz amerika demek tayyip demek.
işte o biraz göt ister dediğim durumdur. Tabi içimizdeki hainler ülkesinin cumhurbaşkanının tutuklanmasını isteyebilirler o ayrı mevzu.
DiPLOMATiK PASAPORTU VARDIR. TUTUKLAYAMAZLAR. DOKUNAMAZLAR. CANTASINI XRAYDAN BILE GECIREMEZLER AMK.
Dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi?

görsel