bugün

Kılışdar'ın "doyuruyoruz zaten" diye karşılık vermesine vesile olmuştur. Malum, şahsım zengini daha zengin etmekle meşgul.

https://www.sozcu.com.tr/...ogana-sert-tepki-6477733/

işte yoksulluktan gelen, Dicle'nin kıyısındaki kuzudan kendisinin sorumlu olduğuna sözde inanan birinin geldiği noktayı görüyorsunuz...

Yandaşlar, bunu dünyasını yaptınız ama ahiretini berbat ettiniz. Bunu bu hale getiren sizsiniz.
fakir üstünden edebiyat yapan oy çıkarmaya çalışan kemala rte nin son yıllarda verdiği en krall ayarlardan biridir.

görsel
malı biz götürelim fakir fukaraya da chp baksın

demek mi oluyor bu ?
tarafsız olması gereken cumhurbaşkanının trajikomik cümlesidir.

ülkeyi muhalefet yönetiyor sanıyor olabilir.
Asrın kapağıdır.
doğru söylem, tıpkı açılım politikası diyerek doğuyu pkk'ya teslim etmek gibi.
ya da himmet haraketi diyerek ülkeyi fetöye teslim etmek gibi.
özelleştirme diyerek devletin tüm kaynaklarını yatırımlarını yok etmek gibi.
yap işlet devret diyerek tüm ülkeyi bir kaç firmaya borçlu hale getirmek gibi.
oy uğruna pkk apo osman öcalan ekranlarda propaganda yapmasına izin vermek gibi.
yanlış dış politika ile ülkeyi uluslararası arenada haksız ve yalnız durumuna sokmak gibi.
ekonomik hukuk eğitim kamu yönetimi vb alanlarda ülkeyi çökme eşiğine getirmek gibi.
vs.
vs.
vs.
tüm bunlarda muhalefet suçludur.

son olarak medya siyaset mafya iddialarında da muhalefet suçlu.
Açız diye zırlayanlar rakı sofraları kuruyor, gününü gün ediyor. Böyleleri de ancak utanmaz arlanmaz bir muhalefet idare eder.
Ne ilginç kafalar var lebaleb.
Siz dinlerseniz o da der.
Gılıçdar doyuracak da garibim sana tazminat ödeye ödeye sıfırı tüketti, neyle doyursun? Bir öneri olarak Binali'nin oğlunun bu işi çözmesini teklif ediyorum. Ayı gibi maşallah. Etini yese yaza çıkar, denilen cinsten. Zorda kalırsak ondan başlarız yemeye. Madem evlatlardan başladık, ondan gılışdar'ın oğlunu, sonra Reis'in Bilal'i... Diye devam ederiz. Fifi sümeyye olmaz. Dişimizin kovuğuna yetmez. Tabi Bilal'i tatlı niyetine götürürüz. Yerim ben onu, ye tatlı bi' şey o... Kıyamam... Yeyim ben onu :-)
japonya'da olsa çoktan intihar etmesi gerektiren söylem.
muz cumhuriyetinde kimse sallamaz ahlak vs kalmamış çünkü.
islamda sadaka zekat var görüyorsan insansan sende yardım et çığırma nemalanma bu olaylardan.
Valla önce sömür adamlarin sirtindan bedavadan yasa sonra ekstra para verip al sana sadaka zekat vs demek ne bilem yani zekat sadaka çalişamayan adama verilir.
yaklaşık 1 saat önce işe gelirken kendisi akp taraftarı olan bir abimiz ile istişare ettiğimiz konudur. ne diyorsun abi buna diye sordum "bence doğru söylemiş anca konuşuyorlar icraat yok" dedi. peki abi dedim uzaklaştım yanından uzaklara baka baka..

elbette ki uzaklaşmadım. zira 8-10 gün kadar önce gene sabah durakta karşılaştığımızda bana "bu ay kirayı geç verecem mecbur yüklü kredi kartı ödemem var inşallah sorun olmaz" demişti. onu hatırlattım "naaptın abi ödemeleri" diye sordum. kirayı verememiş. dedim "reyisin dediği gibi gidip chp den iyi partiden istesene ben akp ye oy veriyorum ama açım beni siz doyurun desene" dedim. olur mu lan öyle diyor. şimdi suratına da söylediğim için buraya rahatça yazıyorum "eeee amk marula gelince kıtır kıtır işe gelince meeee olur mu öyle"..

velhasılı elimizdeki malzeme bu. rte çıkıp ağır küfürler etse hepinizi bilmem ne yapayım dese sonra hemen arkasından bu küfürleri ben ediyorum ama suçlusu cehape dese alkışlar oğlum bunlar. o yüzden rte ye çok suç bulmuyorum ben artık. sedat peker çıkıyor neleri açıklıyor da ne oluyor ? halktan tepki yok mahkemeler kafalarını başka taraflara çeviriyor. süleyman soylu hala koltuğunda oturuyor.. elimizdeki malzeme bu arkadaş bunca şeye rağmen yarın seçim olsa gene bunlara oy verecek bu tuhaf insanlar.
" aç doyurmak akepe'ye yakışmıyor mu ? " dedirtti.
E hani aynı gemideydik niye bize yıkıldınız yine???
kendi adamlarlarını doyurmaktan tabi millete bir şey kalmadı.

görsel
(bkz: akabe de çaldığı 128 milyarın hesabını versin)
--spoiler--

kılışdar'ın "doyuruyoruz zaten" diye karşılık vermesine vesile olmuştur. malum, şahsım zengini daha zengin etmekle meşgul

--spoiler--

Chp açları doyuruyormuş. Bu ne biçim siyaset. Gidin istanbulun içine bakın görün yoksulların durumlarını çektiklerini.
Chp iyi parti açları doyuruyor ne.
Tayibi eleştir anlarım ama chp açları doyuruyor deme yalan söyleme bari.
işte bunlar ALLAH tan korkmaz kuldan utanmaz insanlardır.

allah gözünüzü doyursun biz doyarız bi şekilde.
Bir talihsiz açıklama daha,
güncel Önemli Başlıklar