bugün

türbanlı karısının bir çantaya milyonlar vermesi yüzündendir.
kendi parası değil ki birader, harcayacak tabi.
dış güşler, üs ahıl. büyüh oyun.

laaayiklik elden gıdiyeaaa.
Insan kendi kazanmayınca demek ki..
buna hala "ülke yönetmek bakkal yönetmek gibi değil" o para ülkeye harcanıyor denen bir güruh da var.
Ne alıyo bu kadar amk anlamıyorum ki.
https://www.youtube.com/watch?v=6F28lYcG7LQ
Makarna almıştır.
içkisi yok, kumarı yok, karıyı kızı muta nikahıyla hallediyor, e nereye gidiyor bu para mübarek?
Kardeşim yok mu bu cumhurbaşkanının dizeli falan, değiştirelim ya da lpg taktıralım?
Var ki harcıyor bize ne...

pardon ya ben kendi kişisel Man hesaplarından harcıyor sanmıştım yine devletin parasını yiyormuş çok pardon.
peh peh günlük harcamaya bak. secimde görevlilerini egitmistir o parayla. belki secim sonrasi aksi bir sonuc cikarsa kacacagi zemini...
gemi var gemicik var diyen biri günde 6 milyon tl harcamasında ne yapsın?
zaten o harcamıyordur kandırılıyordur muhtemelen veya buda fetö ye bağlanır. fetö harcamış denir.

ramazan günü oruç ağız en samimi duygularımla şunu söylüyorum. cumhuriyet tarihinin başından beri; tüyü bitmemiş yetimin hakkı olanı haksız yere kim yediyse; ödenen vergileri haksız yere asalakça tükettiyse it kanı gibi zehir zıkkım olsundur.
saati 259,375 liraya denk gelen inanılmaz rekor harcama.
5 liraya 5 somunlu döner yiyip bugün de doyduh allaha çoh şühür diyenlere göre normal bi paradır.
ülke adamın ülkesi
para adamın parası size giren çıkan ne? o adam hakkıyla orada oturuyorsa parayı da çatır çatır yiyebilir.

ayrıyeten üstünde yürüdüğünü yolları, hastalanınca gittiğiniz hastaneleri de bu adam yapıyor nankör olmayın.
Öğlen yemeğinde parası 1 simit 1 çaya yetenlerin , nolcak munakoim dünya lideri harcar tabi dediği olaydır.
Ben günlük 10 tl harcayamazken vergili kisinin vergisi sayesinde harcanmis ve bu kisilerin de sesini cikartmadigi milyoonlarca para. 100 tl borc istesem vermeyecek, veremeyecek olan vergili kisinin ottan boktan, eften puften alinan vergileri gormezden gelmesi de nasil, ne tur bir tutulmadir bilmem.