1. 1.
    yakın zamanda en fazla 1 iki yıl içinde olabilme potansiyeli olan olay şu şekilde olur.
    https://video.uludagsozluk.com/v/yaran-inci-sözlük-swf-leri-130192/

13 -4 ... nick koymayi unuttum
  2. 2.
    iktidarı kaybettiği zaman olması muhtemel bir durum.
    4 -1 ... gerukfahri
  3. 3.
    Ölene kadar bu ülkenin başında.
    4 -3 ... keyifci derler
  4. 4.
    15 yıldır kaçıyor enson darbe gecesinde kaçmıştı,sonra bi ara man adasına kaçtı.habire kaçıyor.bunu söyleyende utanma arlanmada yok.
    2 -2 ... kalahari 1
  5. 5.
    Kemalistlerin ıslak rüyası.
    Bu ülkeden kaçacak olan varsa can Dündar'ın yatak arkadaşı terörist ruhlu chplilerdir.

Amcık amcık konuşmadan önce darbe olacak diye market stoklarını bitirdiğiniz, ATM tuşlarını aşındırdığınız zamanları hatırlayın. Sizden mi kaçacak lan RTE?
    4 -6 ... agca
  6. 6.
    Niye bıraksın aq.
    1 ... flat head
  7. 7.
    pensilvanya taraflarına olması muhtemeldir.
    3 -1 ... diskapininmandali
  8. 8.
    Seçimleri kaybettiği zaman siz koltuğu bırakacak mı sanıyorsunuz * Oy sandıklarına fetoculer atanır ve seçim kaybedilirse bu gerekçe sunulup yeniden sayım yapılır, duruma göre seçim iptal edilir. Tekrar yapılan seçimlerde yine kaybedelirse bu kez sıkıyönetim ilan edilir. Sıkıyönetim yine FETO gerekçelendirmesiyle yapılır ve imamoğlu'na FETO soruşturması açılır. Sonrası garip şeyler. Çok zor bir on yıl bizi bekliyor.
    1 ... sananebe10
  9. 9.
    (bkz: hayallerde yaşıyor bazı chpliler)

Ahahaha komik lan bu muhalefet, baktı sandıklarda bu millet bunlara gömüyor, şimdi de kendilerince hayallere dalıp,

aslında tayyip erdoğan ülkeden kaçsa, sonra başka parti olmasa aha lan o zaman cehape kesin iktidar olur

diye mutlu oluyorlar.
    2 -1 ... zevkine
  10. 10.
    amk akplileri ülke bu kadar kötü durumdayken hala destekliyorsunuz ya zamlar götünüze girsin müstehaksınız.
    2 -1 ... kalbiburukcocuk