1. 1.
    malesef bu sene yapılacak 23 nisan şenlikleri programında gerçekleşecektir.

bu sene 23 nisan çocuk şenlikleri'nin 40.sı düzenlenecek. bu sene bu programlara ev sahipliği yapacak il bursa.
    bursalı çocuklar ve aileler, dünyanın 40 ülkesinden gelecek 800 çocuğa ev sahipliği yapacak, onlara yuvalarını açacaklar.

ama erdoğan beyefendiden talimat geliyor, ve bursa'ya gelecek çocuklar 23 nisan'da otobüslerle 2 gün için ankara'ya ak saray'a taşınacak. orada sıkıcı devlet protokolüne katlanmak zorunda kalacaklar.
    ne için?
    tayyip erdoğan gövde gösterisi yapsın, o çocuklar üzerinden prim yapsın diye.

yahu madem çocukları çok seviyorsun, yüzlerce kilometre niye yoruyorsun yavruları.
    atla uçağına sen gel bursa'ya 2 gün kal ve geri dönsene...

dünya çocuklarını bile kendi siyasetine alet etmeye çalışıyor. yazık...

bu arada bu sene 40 ülke katılıyor demiştim.
    katılan ülkeler arasında gelişmiş ülkeler yok ne yazık ki.
    abd yok, almanya yok, fransa, ispanya, italya, japonya, güney kore, kanada, danimarka, isveç, norveç, finlandiya, hollanda, belçika, avusturya yok...

mali var, sudan var, cibuti var, bangladeş var, tanzanya var...
    15 -2 ... tengir budun
  2. 2.
    Mali,sudan,cibuti,banglades den gelen cocuklar cocuk degil mi yahu.

Tayyip baba seni oturtsun bu sene kucagina 23 nisan da.

Bu etnik artik duyar kasicam diye iyice zirvaliyor lan.

Bi tespit.
    3 -4 ... atechso
  3. 3.
    sene 1960 galiba 40. sı olcakmış . eee neyse ben gidip pikap dinleyim azcık.
    ... marvolo riddle 2
  4. 4.
    Çünki kalbimizi de çaldı, bla bla bla..
    ... lipsos
  5. 5.
    Bir günde olsa koltuğunu paylaşmak istemiyor. Eskiden her ülkeden çocuklar türkiyeye gelir, halk oyunlarını oynardı. Tatilde oturur Trt'den izlerdim. Çocukluğumdan güzel bir anı. Keşke Çalınan sadece 23 nisan olsa...
    ... kenz i mahfi