1. 1.
    Rte Adana mitinginde rte'nin dağıttığı 200 gram çaylar için tekme tokat kavga çıkmasıdır.
    işte bu insanlar bu adama oy veriyor ve biz yönetiliyoruz. 200 gram çay için kavga edenler 'çomar' değil de nedir?

--spoiler--
    Çıkan kavga için, mikrofonu tekrardan eline alan Erdoğan, “Bak ben çok üzüldüm, çok üzüldüm. Böyle kavga olmaz, gelin ön tarafa ben size birer tane vereyim. Eyvah eyvah… Ben sizin hepinize çay vereyim, neden orada kavga ediyorsunuz, ayıptır. Siz tam aksine birbirinizin lehine fedakarlık yapacaksınız, çok ayıp. Ben yakıştıramadım, Cumhur ittifakı'nın mensuplarına yakıştıramadım, çok ayıp” ifadelerini kullanıyor.
    --spoiler--

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/...ikti-eyvah-eyvah-3942476/
    4 -2 ... alkolik oldum
  2. 2.
    Böyle tipler bi zahmet yaşamasın.
    2 ... ilgisiz ve sorumsuz insan
  3. 3.
    aç hayvanların önüne yiyeceği atınca böyle oluyor.
    2 ... hastavilla
  4. 4.
    oysa ki miting alanının hemen girişine bir tanzim noktası açılsa yaşanmayacak kavgadır. gerçi orada da dövüşürlerdi en çok ben alacağm diye.

geçen akşam saat 10 muydu neydi kapı çaldı. bir açtım karşımda 32 dişi görünen bir bey abi yanında da kapalı bir hanım. çay ikram ediyoruz alır mısınız dedi. gittim mutfağa bardak aldım geldim dök dedim yok öyle değil ama dedi. ne yapayım lan ben demlenmemiş ham çayı. kapıyı kapattım gittiler. bu da böyle bir anımdır.
    3 ... mel mel bakan gibson