bugün

Saat 14.20 de Başbakanın konvoyu Beşiktaş meydandan hızla geçerken bir vatandaş "Allah belanı versin" diye bağırdığı gerekçesiyle korumalar tarafından vatandaşların arasında gözaltına alındı.
Gözaltı olayına tepki gösteren ve müdahale eden biri kadın iki kişi de gözaltına alındı.

Gözaltına alınanlar Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Emniyet binasına giden CHP Beşiktaş ilçesi parti yöneticileri gözaltına alınan vatandaşları çıkarmak için uğraşıyor.

görsel
düşünüyorum da bundan yıllar önce ben ecevit hakkında bi şey diyebilir miydim. hayır. beddua küfür edebilir miydim. hayalim bile buna ulaşamazdı. ben bu kadar sabırlı bir başbakan görmedim.
yıl 2009 bop eşbaşkanı arkadaşımız seçim gezisine çıkmıştır.arkadışımız otobüs içerisindeyken bir ses duyar bir çocuk sesi.allah belanı versin tayyip diye bağırır çocuk ,arkadaşımız çocuğu yanına çağırır ve boğazını sıkar ve komik pardon gomik arkadaşımız 13 yaşındaki çocuğa dava açar ve çocuk için 3 yıl istenir,neyseki arkadaşımıza sataşan çocuk beraat eder,şaşırmayın canım şaka değil bu.neyse yıl 2006 mersinde çiftçiye ananıda al git diyen bop eşbaşkanı,2009 da yine mersine geldiğinde çiftçi gözaltına alınıyor,arkadaşımız mersinden ayrılana kadar serbest bırakılmıyor.türkiyenin geldiği hal acıdır,ama buna rağmen köpeğe 1 yıl hapis veren adaletimiz çok iyidir pardon yine kavramları karıştırdım gomiktir diyecektim.
yıl 2009 bop eşbaşkanı arkadaşımız seçim gezisine çıkmıştır. arkadışımız otobüs içerisindeyken bir ses duyar bir çocuk sesi. allah belanı versin tayyip diye bağırır çocuk ,arkadaşımız çocuğu yanına çağırır ve boğazını sıkar ve komik pardon gomik arkadaşımız 13 yaşındaki çocuğa dava açar ve çocuk için 3 yıl istenir, neyseki arkadaşımıza sataşan çocuk beraat eder, şaşırmayın canım şaka değil bu. neyse yıl 2006 mersinde çiftçiye ananıda al git diyen bop eşbaşkanı,2009 da yine mersine geldiğinde çiftçi gözaltına alınıyor, arkadaşımız mersinden ayrılana kadar serbest bırakılmıyor. türkiyenin geldiği hal acıdır, ama buna rağmen köpeğe 1 yıl hapis veren adaletimiz çok iyidir pardon yine kavramları karıştırdım gomiktir diyecektim.
kılıçdaroğluna "allah belanı versin, rte'nin g.tünün kılı" diyen kadın hakkında yasal işlem uygulanmazken bu kişi hakkında uygulanması ikiyüzlülüktür.