bugün

Twitter'da bolca görünen sik kafalılılardır. Sizin ben beyninizi sikeyim.
Adamlar doğru diyor.
Senin islam'ın koruyucusu Allah, onların islam'ının koruyucusu RTE.
Neyse, onların dini onlara senin dinin sana. Herkes istediğine tapar.
özgür özelin islam çağ dışı dindir söylemine bakarsak pek haksız sayılmayan kişilerin düşüncesidir.
Demiyo ki...
Koca islam bi adama mı bakıyor ayakta kalıp kalmaması!
Üzücü gerçek şu ki Türkiye dışında islam'ın savunuculuğunu yapanların bunlar olduğundan habersiz çoğunluk müslüman var. Yani bunlar gitse de adamlar duymayacak.
Olan buradaki dinci geçinip fonlananlardan ibaret.
Onların da Allah'ı para ise para nerde ise orada arayacaklar.
hatalı, bilinçsiz, bilgisiz kişidir. dedikleri önemsenmemelidir.
Rte gittiği takdirde düşecek şeyler: dolar, cds oranı, sığınmacıların oranı vs..
islam kafada bitiyor zaten boşver amaan.
Eşek hoşaftan ne anlar buradaki solakların anladığını anlar .
rt ölümsüz mü diye sorulasıdır?
Kimse ölümsüz değildir peygamberimiz bile öldü merak etmeyin ret var diye rte ciyiz rte de elbet birgün fani olacak ama merak etmeyin yedek tayyibimiz kenarda bekliyor atın fava bekleyin.
Muhafazar kesim çok zorbalığa uğrar.
islamiyet zaten düşmüş. Belli başlı hanedanlarin gotlerini korumak için belli bir amaca hizmet ediyor.
Covid aşısı olursan kuyruğun çıkar, diyen erbakan’ı mv yapmıştır!
bakın ben chp liyim.arada cuma namazlarına giderim. kandil günlerini ramazan ayını ihya etmeye çalışışrım.ama tarikatçıların gözünde bizler müslüman bile değiliz.varsa yoksa tarikatlar.bu millete müslüman tarikatsız olmaz diye bir uydurma din yutturdular.cahil millet de ne versen yer biliyorsunuz.
ahmak, beyinsiz, düşüncesiz, aptal, hayasız, nobran, gerizekalı, kuşbeyinli, idraksız, cahil, soytarı, ucube, akılsız, izansız, mankafa, deli, aklı kıt, spastik, karaktersiz, rezil, terbiyesiz, meziyetsiz, şizofren, ahlaksız, şerefsiz, haysiyetsiz, vatansız, bayraksız, namussuz ve maymundan 5 dakika önce doğmuş bir sik kafalıdır.
Kafayı yicem artık bu örümcek beyinli gerizekalılar yüzünden.
vurduruyordur...
islam zaten doğru dürüst yaşanmıyor günümüzde. Mesele o değil. Mesele devlet meselesi. Ayrıca din devlet olmadan yaşanmaz. 6 lı masa mı koruyacak devleti? Masanın altındakiler fetö pkk hdp pyd ypg ile mi, bu hainlerle işbirliği yaparak mı devletin birliğini tesis edecek millet ittifakı? Akdenizden karadenizden libyadan suriyeden çıkarak mı yapacak bunu? Hainlerle ittifak halinde olan, yetmedi patates soğanla kazanmaya çalışan Bay bay kemal Devletin anahtarlarını amerikanın ingilterenin batının eline vererek mi sağlayacak bunu?

Tayyip erdoğan tek başına mı peki? Hayır. Sadece millet yok Arkasında devlet var devlet. Metehandan beri var olan devlet..
Evet ecevit zamanı pagandık , tanrılar tanrısı zeusa tapıyorduk 2002 de hidayete erdik. Allah razı olsun.
Bu ülke 1250 lerde doğudan Moğol istilası , batıdan haçlı istilasını aynı anda yaşadı. Hepsinin içinden geçtik. islama hiçbir şey olmadı.
1.dünya savaşında hem rus, hem ermeni, hem ingiliz, hem fransız, hem italyan, hem yunan işgali yaşadık onların da içinden geçtik. . islama o zaman da hiçbir şey olmadı. Boş millet değiliz.
Erduvan düşerse hoşlandığınız kişiler de düşer...
Ciddi almayın bu nakşibendileri. Rte kaybedince bakanlar kurulu kararı ile tarikatlara verilen devlet taşınmazları, tüm imtiyazlar geri alınacak. Işlerine gelmiyor.
--spoiler--

ahmak, beyinsiz, düşüncesiz, aptal, hayasız, nobran, gerizekalı, kuşbeyinli, idraksız, cahil, soytarı, ucube, akılsız, izansız, mankafa, deli, aklı kıt, spastik, karaktersiz, rezil, terbiyesiz, meziyetsiz, şizofren, ahlaksız, şerefsiz, haysiyetsiz, vatansız, bayraksız, namussuz ve maymundan 5 dakika önce doğmuş bir sik kafalıdır.

--spoiler--

Biz sik kafalı oluyorsak sende ve sizde amcık kafalı oluyonuz dimi ama dimi dimiiii.
Hangi islam?