1. 1.
  iki gündür çokça olduğunu gördüğümüz insan türü. kendi ülkesinde israil'in öldürdüğünün bin katı çocuk ve bebek öldürülmüştür pkk tarafından. kendi ülkesine bir tane arap ülkesi destek vermemişken, o, öğrencilere saygı duruşunda bulunur. pkk lı liderlere diplomatlara bütün dünya destek vermiş, kimse davos gibi bir forumda onlara ayar vermediği halde, kendisi tuzluğu kaptığı gibi ayar vermeye çalışmıştır. üstelik bunu sadece filistin müslüman olduğu için yapmıştır. pkk lıların öldürdüğü çocuk da hamas'ın öldürdüğü sucuk mu? terör terördür. neredeyse cihat ilan edecekler. bunun sebep yahudi düşmanlığıdır. 1000 kişi öldü orda. bizim terörde 100.000 kişi öldü. rakamlarla ölçülmez bu evet. ama niye bi tane arap ülkesi destek vermedi bize? gündemimiz bir aydır israil'den başka bir şey değil. biz 2 gün gündem işgal ettik mi acaba orlarda?

  sözlükte de bolca var bu adamlardan. 'gooooool' diye milli maçta ayağa kalkmış insan edasıyla hareket ediyorlar. ulan senin başbakanın ayar verse nolur o adama? kim sallıyor seni? yarım saat sonraki toplantıda anında geri aldı zaten laflarını. ama bu malların gazı alınmadı. tayyip vurdu ve gooool diye akşam akşam yahudi düşmanlığınız okşandı. ailece mutlu oldunuz. türkiye savaş açsın diye de istedi çoğunuz. bir an gülümsedin itiraf et savaş çıksa güzel olur diye.

  uluslararası hukuktan, diplomasiden, racondan haberleri yoktur bu başkbakanın. ama bizim bu bazı mallara böyle başbakan yaramaktadır. insanlar hakedildiği gibi yönetilirler. ananı al git lafından, yan gelip yatma lan lafından, sesin çok çıkıyo lan peres lafıyla anca anlaşır bunlar başbakanla. bunlar davos'un yada başbakanın üslubu olmamalıdır. kasımpaşa'da bir kahvehane üslubudur bunlar.

  ülkenin uzun yıllar sonra ilk defa ortadoğu'da barış için kilit rol oynama fırsatını da elinin tersiyle itmiştir bu başbakan. bundan da haberleri yok bu mini mini yobazların, mini mini milliyetciciklerin.

  ayrıca dün ayar veren başbakan israil'in ortadoğu'da en büyük müttefikidir. yani israil'in attığı bu bombalara dolaylı olarak destekte bulunmaktadır. türkiye milyon dolarlık ihaleleri israil'e verirken nerdeydiniz cahiller? bu bombaları finanse ediyor akp dolaylı olarak. bop'un eş başkanı çünkü. anca tribünlere oynanacak iki tane laf sizi gaza getirir. iki gün sonra da unutacaksınız zaten. türkiye'nin geri kalmasındaki en büyük sebepsiniz siz.

  rte sizden daha zeki. milletin nasıl galeyana geleceğini, destek göreceğini iyi biliyor. ona göre laf ediyor. siz de önceden planlanmış şeylere tepki göstererek amacına ulaştırıyorsunuz.

  edit: ayrıca geçen gün chavez' e bok atıyodun pis yobaz? şimdi noldu? rte yapınca ne değişti?

  edit2: cahil kabalalık daha çok hoşuma gitti.

  edit3: dün geceki o davos atağından sonra havaalanında karşılamak üzere organize ettiler sizi. metro sefer sayılarını uzattı sırf belediye sizin için? belediye nin böyle bir görevi mi var? dünya şampiyonu takım mı geliyor uçakla? evet, bu oyuna alet olanlar cahildir.

  edit4: helal olsun karmamı .ikip attınız. cahilsin çünkü. burda yazanları anlasan artı oy verirdin.
  46 -58 ... takino parmino
 2. 2.
  içinde mhp'lisi, dsp'lisi, chp'lisi, anaplısı, dp'lisi * bulunan cahil kalabalık.
  10 -9 ... chilavert
 3. 3.
  (bkz: başbuğumuz tayyip)
  8 -4 ... gezenadam
 4. 4.
  türkiye gibi geçmişini çabuk unutan, ileri görüşlülükten yoksun ve koyun sürüsü gibi ani bir etkiyle düşünmeden tepkiler gösteren ülkelerde sıkça rastlanabilecek kalabalıklardır. bu insanlar ülkenin içinde bulunduğu rezil vaziyeti görmezden gelip "kraldan çok kralcılık" peşinde koşarlar ve toplumu her gün biraz daha bataklığın dibine çekerler.
  13 -10 ... kayip pena
 5. 5.
  başbakan rte'nin siyonist bir katile gösterdiği tepkinin arkasındaki halk'a "cahil" yakıştırması yapmaktır. halk tepkisini olumlu yada olumsuz göstermeseydi cahillik olabilirdi. olaylara tepki göstermeyen halk cahildir tepki gösteren değil.
  7 -8 ... twisto
 6. 6.
  (bkz: rte yi sevmeyen olsun)
  1 -3 ... tocarg
 7. 7.
  (bkz: türkiye nin vahim durumu)
  6 -9 ... zeki yaratik
 8. 8.
  verilen sözlerin tutulmamasından, dünyanın iki yüzlülüğünden, çifte standarttan duyduğu kaygıyı ve sıkıntıyı dile getiren bir başbakanın olması gerektiği gibi davranan, bir kabile reisi olmadağını ifade eden başbakanlarını destekleme cüreti gösteren insan topluluğu.

  (bkz: benim gibi düşünmeye cahildir yobazdır anlayışı)

  yeni dünya düzeni kuruluyor unutmayalım, saflar yeniden belirleniyor, bm yi tanımayan israil helal olsun tepkisi ile karşılanırken tayyip kötüleniyor.
  7 -4 ... antisosyal
 9. 9.
  objektif olunmalıdır. yanlışında nasıl bunu dile getiriyorsak doğrusundada yaptığını taktir edebilmeliyiz. burda gaz gerektircek bi olay yoktur, zira rte yapılması gerekeni yapmıştır.
  7 -4 ... chatlak
 10. 10.
  balık hafızası mı var acaba diye şüphelendiğim topluluk.

  (bkz: filistinli cocuk vs irakli cocuk)
  7 -6 ... yamuq