bugün

Fetönün org. ettiği Abant platformunda fetö yanlısı hdpkk,sol,liberal,ateist,tarafsız akademisyenler(!) rte düşmanlığında ittifak edip toplanmışlar. iyi işte ya saflar belli oluyor. Eğer sonuç olarak "devlet katil"e varmışlarsa bildiri yayınlayan sözümona akademisyenlerden farkları yok.
fetoyla ne alakası var?

bu akp liler ne içiyor çok merak ediyorum. siz fetoyla yakın pozlar verirken de biz fetoyu sevmiyorduk şimdi de sevmiyoruz. sizin yanınızdayken neyse şimdi de aynı.

ama sizleyken melekti sizin gözünüzde şimdi vov düşman. bide üstüne ha bize fetocular düşman, ha bize diğerleri de düşman. o halde diğerleri de fetocudur gibi gayet ilkel bir mantık var.

kafanız basmıyor bari çaktırmayın, ayrıca neyi pay edemediniz cemaatle halen daha o açıklanmış değildir.
40 yıldır fetönün hain olduğunu bilen ve hiç bir zaman beraber olmayan bir aileye mensup biri olarak bunları söylüyorum. AKP nin o zaman yaptığı yanlıştı, ama şimdi Fetö nün yanında duranlar da yanlış yapıyor. Rte düşmanlığı uğruna fetöye gülümsüyor, adamların sosyolojik olarak tabanı kalmadı, halk bitirdi bunları. Akademisyenler neyin aklını yaşıyorlar ben de buna şaşıyorum.

Arkasında bir şey arıyorum gündemde kalmak için muhalif davranmak en iyisi bu zamanda.
Dostluk gözü kördür ayıbı görmez, düşmanlık gözü ile bakarsan iyilik göremezsin. Vesselam. Rte gitsin de Suriye olalım diyen grubu kendi haline bırakın kendi ülkelerini kendileri tekrar kurup yönetsinler. Onlara göre Güya %50 hep beraberler ya.
Sana ölü diriltmekten daha zor gelen nedir Ey iSA?
Hz. isa:
"Anlamayana anlatmak"tır diye cevap verir.
Maalesef muhalefetin içinde debelendiği, devlet adamlığıyla bağdaşmayan çıkmazdır. Bu uğurda pkk'ya da oy isterler, fetöye de mavi boncuk dağıtırlar. Sözde ermeni soykırımı, dersim olayları vs. ne kadar düşmanlık varsa her seçim öncesi kaşırlar. Halk bunları görmektedir ve çıkmaza düşmektedir.
Rte düşmanlığından kimse operasyon çocukları gibi sahte broşür basıp dağıtmadı...
bu zihniyet yüzünden erdoğana oy vereceğim. gururla.
Hah işte ölümüne diyenlerin leşleri afrinden kandilden ne güzel görünüyor.
Ülkede kendi seçmeninden başka herkese hayatı dar eden ve muhaliflerin sesini kesmek için yapmadığı dalavere kalmayan pek sevimli şahsa karşı duyulan enteresan düşmanlıktır..