bugün

17 aralık 2013 ihale ve rüşvet operasyonu'na rte'nin tepkilerini belirttiği konuşmadır.

aşağıdakiler gibi olması muhtemel!

- benim ak vekillerimin veliahtlarını içeri almışlar.
onların bir oyunu varsa Allah'ın da var.

- boş verin bizim yaptığımız yolsuzlukları cehape 150 yıl önce çaya iki şeker atacağım deyip bir şeker atmıştı. nerede o bir şeker?

- benim işadamımın ofisine ayakkabıları ile girdiler!

- gözaltına alınanları üzerleri çıplak, elleri deri eldivenli, başlarında tuhaf bantlı 70-100 kadar adam sorgulamış!

- o değil de kasımpaşaspor 2. sırada!
- (bkz: yedirmeyiz)!
- cehape zamanında yolsuzluk bile yapamıyordu. hamd olsun biz yolsuzluğu da iyi biliriz!
- %50 den cemaati çıkardığımızda arta kalan kısmı evde zor tutuyorum!
781 kere allah diyerek daha önce rekoru hasan el muttalibin kadir gecesinde yaptığı 776 allah deme rekorunu kırmış ve tarihe bir kez daha adını yazdırmıştır. ama tayyip namaz kılıyor.
rte bugün iş gezisi için yurt dışına çıkabilir.
o yüzden bir açıklama yapmayacağı mümkündür.

ha belki giderken, bir kızlı erkekli veya türbanlı kadınlarımız mağdur, olmadı kürtaj yapıyorlar diyerek ülkeyi terk edebilir.
(bkz: cibili cibili şak şak şak)
--spoiler--
fas'a uçuyorum, görüşürüz.
--spoiler--
kürtaaaaj. onu dedik.
kızlı erkeli. onu da dedik.
vapurdan inen gadınlar. keşke bunu saklasaydım.
demokratik muhafaza... muhafazakar demokrat yapımız. öeeeeh!

esed, rabia, bangladeş... yok mu lan olay çıkan yeni bir ortadoğu ülkesi falan?
beklenendir.

- bir şiir okudum diye beni içeri atmışlardı!
+ ıııhhh yemez.
- başörtülü bacılarım?
+ o da eskidi
- 113 dev eser?
+ dere korkuluğunu bile dev eser diye yutturmaya çalıştığımız ortaya çıktı bu da olmaz!
- mısır - rabia?
+ bu da değil!
.
+ ehhh yediysek yedik amk. o dağıttığımız paralar başka nasıl gelecekti!
emekli olunca ne yeyip ne içeceğiz!
ohhh beaaaa söyledim rahatladım!
Elhamdülillah ekonomi iyi seyrediyor, dikkatinizi çekerim elhamdülillah'lı cümle kurdum.
Erdoğan "içeride ve dışarıda arkasına karanlık güçleri alanlar, Türkiye'nin ayarlarını değiştiremez. Tehditlere boyun eğmeyecek, geri adım atmayacağız" demis konya'da...

turkiye'nin ayarlari oylesine degisti ki son on yilda cok yakinda, fabrika ayarlarina geri donus yapip hafizayi sifirlamak icin siraya girecek millet.
(bkz: halk bankası na ayakkabılarıyla girdiler)
(bkz: rüşvet aldık ama yemedik evelallah)
(bkz: o son dersaneyi kapatmayacaktım)
"benim ülkemi karıştıramayacaksınız" dedi usta konya'dan. bu açıklama ile birlikte ben kendime ve aileme yeni bir ülke bakmaya başladım haritadan. bu adamla aynı ülkede yaşamam ağa. habire bulaşık çıkarıyor yıkaması bize düşüyor.
(bkz: benim dindar kardeşlerime yolsuzluk yaptı dediler)
(bkz: allah biliyor)
güncel Önemli Başlıklar