1. 1.
  sahiden rte ' yi bilirsiniz. yer yer çok ani çıkışları, aşırı mantıksız tepkileri olan bir insandı. acaba bu sinirsel sağlık sorunları ağırlaştı da biz mi anlayamadık. delirmiş olabilir mi? çünkü, bir başbakan vatandaşa yumruk atmaz. dünyanın hiçbir yerinde bu olayı göremezsiniz. sinirlerine hakim olabilmelidir başbakan, soğuk kanlı olmalıdır, kriz yönetimi yapabilmelidir ama rte hiçte böyle değil.
  5 -3 ... sicarim o cevdet in agzina
 2. 2.
  Deli oldugu hastane raporuyla kanitlanmasa da normal olmadigi asikar.yaptigi cikislar sacma konusmalari yumruk vsvs.raporu olmasa da halkin gozunde deli raporu var.
  1 -1 ... silvey
 3. 3.
  Son donemlerdeki ani cikislari, sinir krizleri, herkesi tehdit olarak gormesi, tanidigim uzman tarafindan ciddi bir hastalik oldugu yonunde oldugundan, dogru olan sorunsaldir.
  Elestiri kabul etmemek, agzindan cikani kulagi duymamak, sacma konusmak, ani sinirlenmek gibi belirtileri olan bu rahatsizligin geri donusu zormus.
  1 ... yapmabozma
 4. 4.
  hafif gidik diyelim.
  4 -1 ... marjinal guru
 5. 5.
  tabipler odası tarafından bu yönde kuşkular dile getirilmiş, mustafa altıoklar tarafından kesin tanı canlı yayında konmuştur:

  (bkz: narsisistik kişilik bozukluğu)
  2 -1 ... sadaeke
 6. 6.
  Adi em ufak yolsuzluk, vs etik olmayan herhangi bir baskanin istifasini duyuyoruz sadece gururundan baska ulkelerde. Ama burasi, basbakanlarin koltuklarina yapistiklari bir ulke oldugu icin dogru bir sorunsaldir.
  1 -1 ... yapmabozma
 7. 7.
  gereksiz soru eki kullanımından anlatım bozukluğuna uğrayacak soru cümlesi...
  ... hayis zayeb
 8. 8.
  sevdiğim çok güzel bir laf var klavuzu karga olanın, gerisini biliyorsunuz zaten rte ye oy verenlere gelsin o sözüm bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete.
  2 ... alayinamuhalefet1
 9. 9.
  Bir laf vardır.
  Çok Afedersiniz;

  (bkz: adını deliye götünü çalıya vermek)

  Bu muhabbettir.. Yoksa cin gibi hâlâ şeytan.
  2 ... kerevizi patates sanan kiz
 10. 10.
  Deli değil de, psikolojisi bitik durumda lan, çoluğuna çocuğuna yazık diyeceğim ama adamlar para içinde yüzüyor.
  Prozac içmeye sen de başla amca ya.
  3 ... hasta lavictoria siempre