bugün

iran'ın açıklamasıdır. iran, Hdp sloganını kullanmış seni başkan yaptırmayacağız, ortadoğunun lideri biz olacağız dedi. Bu açıklamayı tersten okuduğumuz da Erdoğan başkan olduğunda iran, Türkiyenin ortadoğu lideri olmasından korkuyor ve bunu engellemek istiyor. Bunu iran bile farketmişken bizim mhpli milliyetçilerimiz, ulusalcılarımız hala bunu göremiyor. Hadi aktrol ilan edin beni. Benim değil koca iranın açıklamasıdır. Açık şekilde iran, Erdoğan'ın neler yaptığını ve yapabileceğini biliyor. Bizin körlerimize gelsin...
kim başkan olursa, canı sıkılana kadar orada kalırmış, kimse onu indiremezmiş. bizim gibi demokrasinin tam olarak uygulanmadığı memleketlerde sakıncalı başkanlık sistemi.
çok büyük başarıdır bilimde bizi ilerletir eğitim seviyemiz artar.
başkan olursa orta doğu dinleyecek mi bizi? hayır.

başkanlık sisteminin bir faydası olmayacak. türkiye cumhuriyetini kuran atatürk ve arkadaşlarına, bu vatanı için canını veren atalarımıza ayıp olur başka bişey değil. anlayın bunu.
gerçekler belli ki bazılarını rahatsız etmiş.

israil, iran, almanya, pkk, hdp ve diğerlerinin aynı dili kullanması tesadüf mü?

hepsinin amacı aynı işte o yüzden saldırıyorlar.

neden kimse çıkıp da "başkanlık meselesi ülkemizin kendi işi iran'ı israil'i pkk'yı ilgilendirmez" diyemiyor?

bu nasıl iki yüzlülük!!
bence az bile söylemiş, dünyanın lideri olur. amerika'ya kredi açarız allah'ıma.
Ülkenin lideri yok aylardır boşver çocuğum sen ortadoğu'nun liderini. Kaldı ki iran'ın ABD ile görüşmelerinden sonra ki basının anti-türkiye haberleri az çok niyetleri belli ediyor. Hemen gaza ve oyuna gelmeyin. Ortadoğu liderliğini tartışmak için çoook uzun bir yol var önümüzde. iyisi mi siz erken seçim bitene kadar hayal kurmayı bir kenara bırakın.
son 1 yıldır ülkeyi chp mi yönetiyor da her şey bu adamın başkan olmasına kaldı? iktidardayken neyi yapamıyordu da başkan olunca yapabilecek?
güncel Önemli Başlıklar