bugün

Pılımı pırtımı toplayıp giderim bu ülkeden. Daha fazla kalamam da ağzınızı hayra açın o nasıl bir söz bir daha kazanırsa falan. Allah uzak etsin.
dumanla sos yazacam amk belki kurtarırlar bizi.
Hayatımıza devam edeceğiz amk. Ne yapacağız başka?
Yeğenim kaptan bana gemisinde iş ayarlamasını isteyeceğim.
kim ne yapar bilmem ama frank in iyi kafa sikecegi kesin.
Sözlüktekilerin perişan haline bakip gülerim heralde. Zaten çoğu zaman ağlanacak halimize gülüyoruz.
Ay ben gülerim.
(bkz: hara kiri)

kaishakunin olarak usualsuspects. kırmaz beni sanırım.
hiçbir şey yapmayacağım. devamlı seçim kazanmaktan yoruldum kazanamayanlar düşünsün.
ayasofyada şükür namazı kılacağım.
Suriyeli mülteciler gibi avrupa ülkelerine kaçmak için çabalarız artık.
Ben bir dönem daha tayyip'e katlanamam. Buna dayanacak gücüm kalmadı..
Her türlü göç edeceğim. Geçinemiyorum, yaşamıyorum.
kuzey makedonya, gürcistan, sırbistan, kıbrıs, azerbaycan, tayland'da ev kiralarını ve müsait işleri araştırmak.
ülkeden gitmek.
Şahlanarak yağlanacağız herhalde.
Tez elden başka bir ülkeye kapağı atarım.
Özelleştirmeye devam eder.napacak başka.
muhalefete devam edilecektir. bugünün muhalefeti kazanır iktidar olursa bu sefer onlara oy verdiğimiz halde onlara muhalif kalacağız değişen bir şey yok.

bir adamın veya bir partinin peşine yüzlerce, binlerce hatalarını gördükleri halde ancak deliler takılıp gider. mesele her zaman devlet, memleket ve vatandaş olmalı. iktidara kim gelirse gelsin yanlış(lar) yaparsa o yanlışları eleştirmek, karşısında olmak boyun borcu. recebi de aynı kemali de aynı. buradaki en büyük mesele yanlışı gördüğü halde yanlıştan dönmeyen vatandaşın kendi kendisine ve o yanlışı görüp karşısında duranlara yaşattırdığı ızdırap..
Bir daha siyaset falan yazmam sözlükte.
Dışarda lafını bile etmem.
20 yıldır oy kullanmadım bir daha da kullanmam...
Ayasofya da şükür namazı kılacağım tekrardan başımızda olduğu için.
Avrupaya göçecem. Seçime kadar oturma iznini anca alııırrım. Alırım dedim mi de alırım.
Ay ben gülerim))).
Allah’a dua edeceğim ölsün diye.