bugün

Allah’a dua edeceğim ölsün diye.
Ay ben gülerim))).
Avrupaya göçecem. Seçime kadar oturma iznini anca alııırrım. Alırım dedim mi de alırım.
Ayasofya da şükür namazı kılacağım tekrardan başımızda olduğu için.
Bir daha siyaset falan yazmam sözlükte.
Dışarda lafını bile etmem.
20 yıldır oy kullanmadım bir daha da kullanmam...
muhalefete devam edilecektir. bugünün muhalefeti kazanır iktidar olursa bu sefer onlara oy verdiğimiz halde onlara muhalif kalacağız değişen bir şey yok.

bir adamın veya bir partinin peşine yüzlerce, binlerce hatalarını gördükleri halde ancak deliler takılıp gider. mesele her zaman devlet, memleket ve vatandaş olmalı. iktidara kim gelirse gelsin yanlış(lar) yaparsa o yanlışları eleştirmek, karşısında olmak boyun borcu. recebi de aynı kemali de aynı. buradaki en büyük mesele yanlışı gördüğü halde yanlıştan dönmeyen vatandaşın kendi kendisine ve o yanlışı görüp karşısında duranlara yaşattırdığı ızdırap..
Özelleştirmeye devam eder.napacak başka.
Tez elden başka bir ülkeye kapağı atarım.
Şahlanarak yağlanacağız herhalde.
ülkeden gitmek.
kuzey makedonya, gürcistan, sırbistan, kıbrıs, azerbaycan, tayland'da ev kiralarını ve müsait işleri araştırmak.
Her türlü göç edeceğim. Geçinemiyorum, yaşamıyorum.
Suriyeli mülteciler gibi avrupa ülkelerine kaçmak için çabalarız artık.
Ben bir dönem daha tayyip'e katlanamam. Buna dayanacak gücüm kalmadı..
ayasofyada şükür namazı kılacağım.
hiçbir şey yapmayacağım. devamlı seçim kazanmaktan yoruldum kazanamayanlar düşünsün.
(bkz: hara kiri)

kaishakunin olarak usualsuspects. kırmaz beni sanırım.
Ay ben gülerim.
Sözlüktekilerin perişan haline bakip gülerim heralde. Zaten çoğu zaman ağlanacak halimize gülüyoruz.
kim ne yapar bilmem ama frank in iyi kafa sikecegi kesin.
Yeğenim kaptan bana gemisinde iş ayarlamasını isteyeceğim.
Hayatımıza devam edeceğiz amk. Ne yapacağız başka?
dumanla sos yazacam amk belki kurtarırlar bizi.
Pılımı pırtımı toplayıp giderim bu ülkeden. Daha fazla kalamam da ağzınızı hayra açın o nasıl bir söz bir daha kazanırsa falan. Allah uzak etsin.