1. 1.
  20.10.2009 tarihli parti grup toplantısında recep tayyip erdoğan'ın açıkladığıdır. deniz baykal'ın kamera şartını uygun bulmadığı gerekçesiyle reddettiğini ifade etmiştir.
  1 ... olur mu
 2. 2.
  geçen senelerde pkk kampına yapılacak operasyonu neredeyse saatine kadar açıklamakta sıkıntı görmeyip şimdi devlet meseleleri kameralar önünde konuşulmaz diye reddetmesidir.

  komik duruma düşürüyorlar kendilerini yahu.
  2 ... xargn
 3. 3.
  haklı davranıştır. chp binası zaten dinleniyor, çekime alnıyordur. baykal istesin 1 kopya verilirdi kendisine. kamera diye tutturmanın alemi var mı?
  1 -2 ... demeteren
 4. 4.
  gerçekleri kıçından algılayan birinin histerisidir. benim gördüğüm kadarıyla deniz baykal stüdyoda görüşmek isteyecek kadar kendisine ve siyasetine güvenmeyen bir adamdır. kim olursa olsun reddedilecek bir "fikri" önererek tayyip erdoğan'la görüşme ihtimalini sonlandırmak için elinden geleni yapmış ve başarmıştır da. ama komik olan şu: sen böyle takılıyorsun diye kimse sana emzik vermeyecek çocuğum.
  -1 ... serendipiti
 5. 5.
  dünya 4 g'ye geçerkene; cinnet vatanımda 3 g teknolojisini başlatıp, hamdolsun, çağ atlatmış başbakanımızın; kameralı görüşme ahlaksızlıktır vecizesi ile sonlanmış; kendi davetinin kendisi tarafından reddidir...
  1 ... escold
 6. 6.
  sen sırf konuşmak için otur mektup yaz sonra kamera istiyo diye adamı reddet. bi çapanoğli var ama...
  1 ... neo gazi