1. 1.
    ortada kalacak.
    3 -3 ... portatif
  2. 2.
    vartolu ölünce medet göt gibi kaldı ya ortada. hah tüm kurmayları öyle olacak işte.
    5 -1 ... sanfransiscodaki boynuzlu
  3. 3.
    Güzel bir soru.

3-5 kişi koltuk kavgasına girecek. Bu kişilerin etrafındakiler ise yıllardır birbirlerinin yaptıkları pislikleri ortaya saçacak. Sonrasında ise seçimi kaybedecekler.

Gelen hükümet de bu birbirini ihbar edenlerin işledikleri suçlara göre tepelerine binecek.

Tüm bu kirli çamaşırlar ortalığa dökülürken 16 yıldır uyanamayan, bilinçli olarak yozlaştırılmış halk uyanacak, siyasal islam bir daha kıyamete kadar bu topraklarda iktidara gelemeyecek.
    23 -1 ... alkolik oldum
  4. 4.
    (bkz: anap)
    3 ... karton toplayan cocuk
  5. 5.
    tüm akp birbirine düşecek. kendilerini yok edecekler böylece.
    3 ... teflon
  6. 6.
    Öleceğini sanmıyorum, reisim inşallah başınızdan eksik olmayacak.
    -10 ... sivaslibela
  7. 7.
    Umarım erdoğan ölmeden seçimi kaybeder. Bir yazar açıklamış boşluğu doldurmak için aday olanlarin yandaşları birbirlerinin pisliklerini ortaya dökecek. Tarihin görmediği bu rezilliklerin dünyaya reklam edilmesini istemem. O yüzden umarım erdoğan seçim kaybeder. Akpyi bok götürüyor etrafa saçılmaması için en iyisi bu.
    4 -1 ... yok herif
  8. 8.
    yok olacak. oy verenler recoya oy veriyor partiye değil. alman halkının hitler seviciliği gibi bir şey. hitler in ölümünü bilen bilir.
    1 ... napakyanii
  9. 9.
    yerine damat berat paşa gelir.
    2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  10. 9.
    Ölmeyecek.

Akbabalar daha şimdiden bunu merak ediyorlar.
    -3 ... nattleite