bugün

Kuvvetle muhtemel rize/güneysu ya. Memleketi orası zira.
muhtemelen (bkz: akkabir)' e gömülecektir.
at çiftliği ya da yakın bir yer. rahmetlik çok severdi deriz.
Tabiki de atatürkün yanına.
Turkiye sinirlari icinde olmasa iyi olur. Topragin kabul edecegini sanmiyorum.
Ben tahmin ediyorum ama söylemem.
atın çöpe gitsin yahu, dinimizde varmı öyle şaşalı anıt mezar. sen bakma medinede muhammedin mezarına, mekke de beytullahın ipek örtüsüne.
istanbul Çamlıca tepesinde yaptırdığı büyük camii'nin a avlusuna.
Muhtemelen fatih camii haziresine.
nereye isterse oraya gömülsün kardeşim derdinize bakın.
Ölmeyecek. Allah tarafından direkt olarak göğe yükselecek.
Hayatım inan hiç umrumda değil.
Toprağa olabilir.
Istanbul da gömülür kendi vasiyeti bu sekildeydi.
Öldü de gömülmesi mi kaldı? Bunu dert etmeye gerek yok. O iş kolay. Bir yer bulunur. Kanal istanbul yanına bir anıtmezar yapılır. Olmadı arap ülkelerine, misal Katar'a yollanabilir.
Anıtkabir neden olmasın.
Mezara .
Kalplere. O bir hırsız çünkü kalbimizi çaldı...
toprağa gömülecek. mermer altına konulacak hali yok.
öncelikle allah geçinden versin diyelim,kemal ölsün önce.

rahmetli anne ve babasının mezarları karacaahmet'te ,caddeye yakın kendi de oraya ister ,emine hanımın (bekarken) oturduğu sokağın tam karşısı fakat ziyaretçi akını olacağından,karacaahmet2te kalabalık dikkat etmez etrafı zarar görür.

bence büyük çamlıca camisine defnedilmeli topkapı'da ki menderes-özal mezarlarının olduğu yeri istemez .
fatih demiş birisi ,bana göre milyonlarca kişi ziyaret edeceğinden böyle yerler hele ki bizim milleti biliyoruz ,olmaz.
en güzeli büyük çamlıca camisidir. üsküdar'ı çok seviyor erdoğan onu da yazalım.

bu arada bende doğma büyüme üsküdarlıyım cami yürüme mesafesinde sayılır evime..
Muhtemelen çamlıca camisine gömerler. Itibardan tasarruf olmaz.
Muhtemelen memleketine.
man adası uygundur.
çamlıca camisine gömülecektir. boşuna o tepeye koskocaman cami yapmadılar külliyesi falanda var. malum seçmen alışık zaten posteri önünde secdeye durmaya defnedildikten sonra da kabrine doğru kılarlar yoksunluk çekmezler böylece.

görsel
güncel Önemli Başlıklar