1. 1.
  asıl amacın çocukları erken uyutmak değil, beyinlerine sübliminal mesaj vermek olduğunu gösteren resimdir. rtük tarafından yapılmış, saat 9 buçukta televizyonlarda bant olarak geçen iyi uykular çocuklar yazısındaki uyuyan karakterde tek göz işaretinin olmasıdır. bu işaret çocukların beyinlerine illuminati mesajı vermek için bilerek seçilmiştir ve bilerek çocukların ilgisini çekecek şeyler ya da 2 gözlü normal bir canlı yerine tek gözlü televizyon figürü tercih edilmiştir. yani amaç çocukları erken uyuturken bir yandan da beyinlerine gizli mesaj vermektir.
  ancak atv kanalı bunun farkında olup aynı yazıyı çizgi film karakterleri damla ve peter pan'ın resimleriyle vermektedir. böylece çocuklar erken uyuturken daha düzgün ve çocukların ilgisini çekecek bir resimle verilmektedir. resim farklı olsa da yazı ve amaç aynıdır. bu nedenle resim farklı olsa da ikisinde de amaç çocukları erken uyutmak olduğu için sorun değildir. ayrıca daha dikkat çekici ve kötü içerikli olmayan bir resim olduğundan atv'ninki böyle daha güzeldir.
  1 -1 ... merveyitavla11
 2. 2.
  neden iki gözü olan ve çocukların daha dikkatini çekecek bir karakter yerine tek gözlü bir resim seçilmiş diye düşündürür. sanırım illuminati.
  1 ... merveyitavla11
 3. 3.
  atv'den sonra fox tv'nin de kullanmayı bıraktığı illüminati içerikli sübliminal mesajlı işaret. fox tv'de de artık rütüğün tek gözü yerine uyuyan bir kız bir erkek iki çocuk çıkıyor sonra bir ay resmi ve iyi uykular çocuklar yazısı. daha hoş ve mantıklı olmuş.
  2 ... merveyitavla11