bugün

illimünati'nin kanıtı olan partidir.
şu anda bile dünyada söz sahibi olan bu aile 1972'de bir parti veriyor arkadaşlar, ama ne parti ! millet cins cins giyinmiş seks desen cabası çırılçıplak kızlar garip kafalı kostümlü insanlar ve bir idol ; salvador dali'de partide davetli.

seksin su gibi aktığı parti bu parti.

stanley kubrick 'eyes wide shut' filminde bu partiye bir selam çakmıştır ayrıca. filmdeki doktor bill gibi kubrick bu partiye zamanında davet edilmeden dahil olup, parti de dönen dolapları 1999 yılındaki filmiyle afişe etmiştir.

illimünati'ye bir kez daha inanma sebebi.

fotoğraflar oldukça çarpıcı , korkutucu ; http://leaksource.info/20...lluminati-ball-26-photos/

Edit: http://onedio.com/haber/1...sinden-20-fotograf-184067
federico fellini'nin bazı filmlerinde de selam çakılan partidir.
sıkılıp yarısında çıktığım partiydi vakti zamanında.

ablanın kafasındaki geyik boynuzu benim.
las vegas'tan jetimle gittiğim partidir. ben sonuna kadar kaldım, eğlenceliydi diyebilirim.

partinin başındaki salvador daliciğimle lafladığım 30 dakika ise benim için partinin en keyifli bölümüydü sanırım. güzel bir partiydi. sağ olsunlar beni davet etmeyi de unutmamışlar. fransa'ya ilk defa o vesileyle gitmiştim. sonrasında da bernardo bertolucci ile last tango in paris'i çektik zaten.

sonuç olarak başarılı bir partiydi.
marjinal yaşam tarzınıza sokayım dedirten parti. Allah'ını seversen ya trilyon dolar paran olucak ve böyle sikimsonik partilere gidicen. hey yavrum hey ver o parayı bana playboy mansionu getireyim kapına. böyle partimi olur lan.
sen buna parti demişsin ama bu resmen hayvanat bahçesi.
gerçek kafanın yaşandığı partidir. hemen illuminati falan demeyin. 2 biraya göt olan adamlar bu adamların kafasını anlayamaz.
kafada geyik düşündürücüdür..
sanırım parti değil geyik yapıyorlar sadece.. *
(#23031601) beyler mavili adam benim bu arada. yanımdaki de yengeniz. yengesine yan gözle bakanın ulu tengri evine ateşler salsın.

görsel
analiz edilmesine gerek duyulmayan parti. her şey ortada..
bir çok filme konu olmuş partidir. 1700 lü yılların ortalarından beri dünyayı yöneten ve şeytanın ailesi olarak tanımlanan bu aile herkese herşeyi yaptırabileceğini düşünmektedir. fransız ihtilalinden tutunda a.b.d. nin kurulmasına ve dünyadaki tüm imparatorlukların yıkılmasına bu aile sebep olmuştur.
(bkz: gözü tamamen kapalı)
filmine ilham veren partidir.ayrıca partide arz-ı endam eden bir adet (bkz: Audrey Hepburn) dikkatlerden kaçmamakla beraber aldığım duyumlara sabahlara kadar full pompanın döndüğü bir parti olmuştur.
(bkz: akşama kopuyoruz)
katılamadığım için müteessir olmuşlar yenisini tertip edince şahsıma davetiye tevdi edeceklermiş.
bi dali gördüm sanki.
sürrealist bir parti havasında. ayrıca biraz ürpertici sanki.
maskeli balonun kostümlüsü. hayat gelgitleri ve cabalamaktan düşünmek ve eğlenmek için fazla vakti olmayan insanların böyle ilginç şeyler görünce şaşırması normaldir. herifin tek atraksiyonu pidecide çay içmek. geyik boynuzu görünce şaşırıyor tabi. buna şaşıran insan, biraz yeraltına inse heralde beyni patlar aq.
paradan ve zenginlikten sikilan sahsiyetlerin yeni tatlar aradigi parti.
bizde ac karnimizi nasil doyuracagiz diye dusunelim.
Limitsiz yerli içki deyip, tekel birasının kakalandığı partiydi.
Bi daha gitmedim zaten.
içkiler yerliydi o günden beri hep davet eder ama gitmem.
içkiler sahteydi iki kişi kör oldu en zor yırttım bir daha da gitmedim.
gözleri tamamen kapalı filmindeki sahneye benziyor.
kenan şeranoğlu'nun efsanevi doğum günü partisine yaklaşamamıştır.
Cok fena sikis dondugu dusunulen yerlerden biridir.