1. 1.
    ergen hezeyanı. yok kola reklamına 20 cm damarlı yarak sublimine edilmiş, yok roşilt dede oturduğu yerden asasıyla gandalf gibi büyücülük yapıp ülkeleri yıkıyormuş. yok illuminati bir sığınakta maskeler giyip buluşup zenginlerin kim olacağını belirliyormuş. bu bilgilere de bim'den aldığı le-bisküvit yerken ulaşıyor.
    1 -3 ... daikokuten
  2. 2.
    Ve Rothschild gülümsedi... Acınası ve alaycı bir bakışla.
    ... gaiptengelenadam
  3. 3.
    Beyninde sinekler uçuşan iptidai varlıkların paranoyasıdır.
    -2 ... ulu tengri
  4. 4.
    Az ünlü türk popçularının popülerlik kazanma umududur. Klibine iki göz fışkırtıp komplocu keklemeye bayılır bunlar ahwheheeheh.
    -1 ... meruem
  5. 5.
    ben bu konuyu araştırdım. aslında rothschild ailesinin ilk etapta bu işlere çok giresi yok, kendi hallerinde işleniyorlar, üzüm bağları falan var. ama o zamanlar william wallace diye bir gavat var, eşkıyalık falan ediyor, dağlarda karı oynatıyor. neyse gel zaman git zaman, bu william wallace rothschild'ların kızını kaçırıyor.

dede rothschild eski iskoç harbi gazilerinden. harama el sürmemiş, köyüne gelip tarlasıyla tapanıyla mülk edinmiş, namlı efelerden. torunu tombalağı toplayıp hepsine destur veriyor, bu wallace'ı öldürmezsek bu diyarda insan içine çıkamayız, size de hakkımı helal etmem, bundan gayri allah ya bize verir, ya o deyyusa, diyor.

rothschild'lar kuşanıp dağ bayır, ta iskoçya ellerine kadar iz sürüp wallace'ı bulup ver ediyorlar kurşunu, kavuruyorlar ortalığı. ama o çatışmada wallace'ın eşi (rosthschild'ların kızı) rosemary wallace'a kurşun değiyor. karaciğer'i parçalanınca ölüyor kızcağız.

sonra işte, yok iskoç kurtuluş harbiydi, tapınak şovalyesiydi falan derken iş büyüyor. kız meselesi yani.
    1 ... samgold
  6. 6.
    orta okuldayken salak gibi bu tür şeyleri araştırıp vakit öldürürdüm. saçmalıkmış.
    ... lidyanetya