1. 1.
  ronaldinho'nun futbolculuğunu maradona'dan daha iyi görmektir. bence sacmadır. Maradona gibi vucut calımı atamaz ronaldinho. Onun kadar hızlı olamaz da. Tamam belki maradona'nın bıleklerı ronaldinho kadar cevık değildi ama vucudunu kullanarak*ı daha cok adam eksiltebiliyordu.
  ... hendrix
 2. 2.
  (bkz: yalan olur)
  ... hendrix
 3. 3.
  ne farkları var ki? (bkz: futbola kadın bakısı)
  3 ... melek
 4. 4.
  gayet normal ve yerinde davranış..maradona zamanında da iyi savunma elemanları vardı ama hangileri john terry,alessandro nesta,jaap stam gibiydi??o zamanın savunma anlayışının şimdikinden daha da basit olduğu da aşikar.sonuçta günümüzde takımlar artık defansla birlikte ön liberolara da önem veriyorlar.maradona tüm zamanların en karizmatik futbolcusu olabilir ama asla ronaldinho'nun futbol zekası,ayak hakimiyeti yoktu.frikikleri çok güzel atardı,kısa vücdunu iyi kullanırdı ama ikisinin harddiskimde toplam 3 gb ye yakın yer kaplayan videolarını tekrar tekrar izlediğimde rahatlıkla ronaldinho için alien diyebiliyorum.
  1 -1 ... elendil
 5. 5.
  son derece dogrudur. maradona zamanında futbol cok ust seviyede olmayıp gunumuz futbouna bakıldıgında bir futbolcunun dıgerlerınden nasıl bu kadar farklı olabildigini ronaldinho kardesimize bakıp anlıyoruz.
  ... ümit
 6. 6.
  ne zamanki ronaldinho bir takımı sıfırdan alıp dünya şampiyonu yapacaktır o zaman doğru olacak önerme.
  1 ... mmtyvs
 7. 7.
  top gelişti, ayakkabılar gelişti, formalar gelişti, stadlar gelişti antreman teknikleri bile gelişti....vs... ikisini kıyaslarken bunlara dikkat edin. maradona dikişli topla ronaldinho son teknoloji topla oynuyor. maradonanın tek kramponu 250 gramdı roninin çifti 100 gram böyle bakarsan maradonayı tek geçerim. ayrıca maradonanın ingiltereye attığı efsane golü ronaldinho malta ya bile atamaz
  2 -1 ... juansebastianveron
 8. 8.
  fotboldan az buçuk anlayan kişinin yeltenmemesi gereken görüş.
  ... arabaciarabayatasget
 9. 9.
  yanlis olan bir önermedir.maradona italyanin o zamanlar ortalama takimlarindan fakir güney in takimi napoli ye gitmisti.takimin o zaman tek yildiziydi.bir cok maci tek basina kazandirmisti.milli takimda bile lineker li ingiltereyi tek basina devirmisti 86 da.oysa ronaldinho nun takim arkadaslari , messi, deco daha bir sürü yildiz.tabi ki su anda ronaldinhozidane futbolu biraktiktan sonra dünyanin en iyi futbolcusu.ama maradona kadar iyi degil hicbir zaman olamiyacakta.
  1 ... mister no
 10. 10.
  (bkz: sabri yi ronaldinho dan iyi görmek)*
  1 ... to madeira