bugün

var böyle insanlar ne yazık ki.

cafede (dıkışş)*, sinemada (dıkışş), yolda (dıkışş), parkta (dıkışş), lokantada (dıkışş) çiftimiz romantizm yapmak ve etrafa "bakın biz çok marjinaliz ehehihihieheihieih" diyebilmek için 2 tabak yemek ve 1 bardak içecek alıp pipetle romantizm yapıyorlar.

hadi birbirinizle çok mutlusunuz ve anladık siz tek parça gibi hissediyorsunuz. her şeysiniz kingsiniz. hatta ileride evleneceksiniz o parmağınızdaki çakma yüzükler hiç çıkmayacak, tamam da niye iki pipet? madem bu kadar çok seviyorsun kendin gibi görüyorsun, o zaman aynı bardaktan dikin kafaya. iğreniyor musun koçum?

onu da geçtim. neden tabak 2 tane? tabak tek olsun. 1 menüyle doyun işte. siz tek kişisiniz neticede. hatta çatalda tek olsun. bıçağa gerek bile yok.

romantizminize gurban.
Çok saçma, iki tabak yemek alıyorsan iki tanede içecek almalısın. Ben çok içerim hatta ikisini bile içerim.
ben fakirim diyemediği için romantizm adı koyan ergenlerin eşiğidir.
belki naif belki biraz duygulu. yer yer aşık kimi zamansa pipetle içeceğin içine üfleyecek kadar iğrenç...

yaptım, tek başıma içerken pipetle içine üfledim ben içeceğimin. dışarıdan bakan biri için tiksinç görüntüler oluşturdum mesela bardağın içinde; ayrı ayrı veya gruplar halinde yüzen ağzımdan çıkmış yiyecek parçacıkları. evet soruyorum beyefendimize: yiyecek parçacıklarımı paylaşmak ister misin?

tenk yu.