1. 1.
  Yıllar yılı keyif almadığım ve sektöründe de bu çıtayı yükseltecek bir yönetmene sahip olmaması sebebiyle film sektöründe hep ikinci planda kalmaya mahkum olmuş türdür.

  Şimdi şöyle bir durum var. Ben eğer bekar/yalnızsam bu tarz mutluluk saçan romantik filmler beni aşırı üzüyor. Belki de ilişkim yok diye ben fesatlık yapıyorum.şunu da söylemek isterim ki dram ve aşk sentezinin olduğunun filmlere asla lafım yok. Erkek adam ağlamaz ama bir çok kez gizli gizli ağlamışlığım bile vardır. şimdi bu romantik komedilerde insan şaşırıyor tabi sen çıkmışsın yorucu bir ilişkiden. Bin bir çeşit zorluk, kavga gürültü yaşamışsın ama insanlar ne kadar da mutlu ehe falan. Ee öyle şeyler sadece filmlerde oluyor tabi. Sevgilim olduğu zaman da genelleme yapmak gibi olmasın ama kadınlar biraz daha fazla ilgili bu filmlere. Onların ısrarı sonucu izlemek zorunda kalıyorsun. Bu seferde benim aklıma eski sevgililerim geliyor. Yine bu film bana zindan oluyor. Özetle romantik komedi olmasan da olurmuş.
  1 ... topuzlu karyola
 2. 2.
  (bkz: srpski film)
  4 -1 ... gold tab gibson
 3. 3.
  bunun modernine the apartment'tan başlıycaksın. sonra gracueyt, eni hol falan. öyle git yani işte. kramer kramer var. tootsie romantik komedi sayılır.
  ... f ucklife