1. 1.
    Kızların gerçekten de romantik erkek sevdiğini sanan ve aslında kızların gözünde ezik, heyecansız olan erkektir. bir de bunlar sevdiklerine şiir falan okurlar hoşuna gider diye. oysa şiir okuduğu an bitmiştir kızın gözünde * ha bir kız bunu itiraf etmeyebilir. çünkü kızlar bilinçaltına göre hareket eder.
    2 -2 ... intifada 27
  2. 2.
    itiraf etmek gerekirse benim için doğru bir varsayımdır. Ezik diye nitelendirmesem bile bu ne yapıyor Ya diyerek sinirleniyorum romantik hareketlere. Fazla duygusal top olmaya gerek yok seviyorsun seviyorum bitti işte.
    2 -3 ... denizbogrulcesi
  3. 3.
    Duygusal insanlar neden top oluyor ne alakası var ya.
    2 -1 ... wolfpack
  4. 4.
    eziklik değil ama ağlatırlar beyler.
    1 -1 ... murtingo
  5. 5.
    öyle bir eziktirler ki hem de. hayatın si(l)kip atması gerekir bu arkadaşları. o reddedilmeler başa gelecek kadını aşağılayan ezen ama duvardan duvara vura vura siken erkeklere taptıklarını görecek kendisine hayata lanet edecek.

en sonunda da kadına sadece onun hak ettiği kadar kıymet verileceğini kadın cinsinin hizmetçilikten ve itaatten başka bildiği bir şeyin olmadığını anlayacak.

tabi salağın tekiyse yine anlayamaz işlerin böyle gittiğini rezil rüsva olmaya devam eder.
    1 -1 ... ya aldatansin ya aldatilan
  6. 6.
    romantik kardeşlerimiz kusura bakmasın ama siz bir kıza sadece çiçek alır, sürpriz yapar, şiir yazarsınız maço erkek gider 1 güne yatağa atar.
    2 ... dogukan xd