1. .
    politically correct tarzından doğan müzmin homo docilisun ve savaşçı romantikin başına gelenler diye açacaktım başlığı oysa. karakter sınırlaması mağduruyum. tanımı da yapmış oldum böylece. tanımın ilk kısmı diplomasi üzerinden hatun besinini elde eden yavşağı işaret etmekte. onun sınavı kolay. zaten yalamış yutmuş, ram olmuş, tasması eksik. gel diyorsun geliyor git diyorsun gidiyor. pavlov'un iti olmuş haberi yok, ya da var belli etmiyor. yalnız burada zil yerine meme ikame edilmiş, bir çift meme görse ağzı sulanıyor. sahanda iki yumurta tipi memeler dahi ilgisini diri tutmaya yetiyor.

    diğer romantik gerçeküstü dünyasında kadınla imtihanı zorlu geçen yalnız kovboy. bu da dengesiz. amaçları uğruna libodosunun tetik mekanizmasını ilelebet çalışmayacak hale getirmiş. diğer romantik'e yüzeysel gözü ile bakıyor. kendisi deruni vasıflar ile hemhal hayat tarzının mudavimi olduğundan romantik şucu bucu sıfatına da romantik'in diğer anlamı üzerinden kızgın.

    ilk kısımda bahsi geçenin imtihanı elde edilebilirliğine aldırmayanla karşılaştığında, kolay ulaşabilirliği, uysallığı nedenleri ile karşı tarafca bayağılık ölçüsünde ele alındığından zorlu geçecektir. aynı düzen üzere devam eden başarılı uygulama esnasında tek yöntemle isteğine ulaşmış kişi çuvallar. mevcut nitelikleriyle o güne kadar ile elde ettiklerinden ayrı güzergahta seyreden kişi bu romantiğin hayatını .iker.

    diğeri zaten andaval. dava ile bozmuş kafayı. hayallerinin peşinden koş dünya yansın vırt zırt aforizmalarını hayatın gerçeği-ta kendisine dönüştürdüğünden kadın ile işi davadan sonra gelir. gelir de, birgün gelir-o da gelir- bir kadın çıkar karşısına, kendisinden daha romantik, daha hayalperest. bir mola anında farkına vardığı kadını keşfeden romantik davayı da satar, dava arkadaşlarını da. iki dakikada ibne olur.
    1 ... benn