1. .
  iki cümle ile anlatılabilecek konuyu yüzlerce cümle ile arapsaçına çeviren yazardır. kendisi okunduğunu zannetse de kimse de sonuna kadar okumaz ayrıca..
  (bkz: önemli olan boyu değil işlevi)
  5 -7 ... kirmizi baslikli kiz
 2. .
  iki cümleden fazlasını idrak edebilen yazarlara hitap eden yazardır.
  9 -2 ... ece nin e si
 3. .
  (bkz: hayal kırıklığına uğramak)
  ... buny
 4. .
  (bkz: yazık)
  ... misskin
 5. .
  (bkz: kendini moderator zanneden yazar)
  1 -1 ... jigsaw2
 6. .
  Durum vasfında yazının içeriği önemlidir elbette. Lakin uzun yazılar insanların gözünü pek korkutur olmuş anlaşılan şu aralar. Bir söyleşide geçen konuşmada, okunabilmek adına "öz" yazmak ve popüleriteye oynamak gerektiği söyleniyor. Lakin bu bağlamda Brecht'in halk tanımı içeriğini yitiriyor.-Kendini değiştiren/Yenilikçi/Koyun olmayan/Tolumsalcı/Farkında olan- Popüler olan ilgi çekiyor ve yazının içyapısı hiç incelenmeden uzundur ve bu adam gevelemiştir kalıpları yazının üstüne yapışıyor. Bu yapışma sonuncunda haklı olarak çakışıyor birbiri ile yazarlar. Uzun yazmanın kıstasını ve kertesini ayarlayamayan yazarların sığ düşüncelerinden öteye gidemiyor tartışma.
  1 ... entel maganda
 7. .
  örnekse; ben bu yazıyı sana yazdım entryleri. *
  1 ... aylak susamuru
 8. .
  (bkz: vaudeville for vendetta) *

  edit :

  (bkz: rapper ninja) *
  (bkz: nitratex) *
  2 ... merciless
 9. .
  ne güzel insandır. hala topluma dair güzel düşünceleri vardır. ama bence hemen terketmeli bu düşünceleri çünkü toplum dediğin insan sürüsüdür. oturdukları yerden laf sıçarlar ancak.

  ayrıca roman 15000 karakter ile sınırlı değildir, bu bir. ikincisi roman yaz da biz de okuyalım birader. oturduğun yerden pipi avuçlamaya benzemez o işler. üçüncüsü okunuyor canım okunuyor sadece okuma alışkanlığı olanlar tarafından. olmayanlar için fıkralar var; bu başlık gibi mesela. dördüncüsü ne komik adamlarsınız ya.
  ... neandertal
 10. .
  girdiği entry'nin başlangıcını iyi yapması gereken yazardır , eğer entry ilgi çekmişse , ne kadar uzun olursa olsun okunacaktır . Bu yazarlar da yanılgıya düşmeyecektir .
  ... pesimistyla