bugün

Serdar turgut'un engin fantazi dunyasindan suzulup gelen yazisinin sarkici tarafindan fazla ciddiye alinmasi sonucu gerceklestirdigi eylem.

Link de verelim tam olsun: http://www.milliyet.com.t...27.10.2009&b=Rojinden Seks kolesi yapardima suc duyurusu
"öyle kölem olsun ergenekondan davam olsun" diye geçirtir insanın içinden...
adamın özrü kabahatinden büyük . ben abartılı bir espri yaptım diyor. sonuçta hepsi hayal ürünüymüş gerçek olması mümkün değilmiş, rojin fazla alınganlık göstermiş.
"hadi canım gerçekten esprimiydi , kızcağızda tedirgin olmuş bak sen harbiden dağa sap olmaya kalkarsında onu da kaçırır ezik fantazilerine malzeme yaparsın diye."
türk basını gün geçtikçe bayağılaşıyor. eski ekürisi nagehan hanımın da bozacının şıracı şahitliğine soyunmasını kınıyorum. etik diye bir şey var yahu, ayıp diye bir şey var. hangi fikirde olursa olsun kimse kimseyi bu şekilde saçma sapan yazılarına malzeme yapamaz. bu adamları o köşelerde tutanlara , bu adamların hezeyan yağmurları altında , düşünce sağnağına tutulduğunu sanıp onları okuyanlara pes doğrusu pes.
daga kaldirip seks kolesi yapilacak insana az gelecek cezadir.
bu gibi edep yoksunlarına köşe veren medya patronlarına ödül mahiyetinde bir kararla sonlanmıştır. aferin, medya aracılığı ile bir insanın namusuna iğrenç şekilde dil uzat, sonra bastır 10 bin papeli kurtul.
allahtan serdar turgut milliyetçi değil yoksa bunu da milliyetçilerin kürtlere olan pisliği olarak değerlendirirlerdi şeklinde yorumlanan durum.