bugün

halay çekerken asılası kürtlerdir efenim. halaylarıda bi gariptir zaten iki saatte iki adım yol katedemezler. yol katedememe sorunu genetik sanırım.
herhangi bir kanalda yayınlanan herhangi bir programa sadece seyirci kalarak manyak olmuş herhangi bir milletten herhangi birine yeğlenesi insandır.
kürt olmalarının, gurbetçi olmalarının olayla pek ilgisi yoktur sanırım...
(bkz: ideolojik halay)
cenazelerinde halay çekilesi insanlar.
(bkz: roj tv yle bağlantısı olanları baştan kaybetmesi)*
gırbetçi değillerdir. çünkü roj tvde görüntülenmeleri zaten bölücü olduklarının bir göstergesidir. bölücü olmaları da gösteriyor ki bunların vatanı yoktur. vatansızdırlar. yani bir gurbet durumu ortada yoktur.
her cumartesi akşamı roj tv de yayınlanan bir programda kürtçe şarkılar eşliğinde halay çeken gurbetçi kürt gurubu. neyi kutladıklarını çok merak etmekteyim. bu insanların apo posterleri altında gülerek, eğlenerek halay çekmeleri ve sonra da yazın bu ülkeye gelerek senin benim gibi bu ülkenin imkanlarından faydalanmaları sinir bozucudur. madem ki bu ülke bu kadar kötüdür, hali hazırda fiilen kuzey ırak ta kurulmuş bir kürt devleti vardır, bu yaz hepsini erbil veya sülymaniye de yaz tatillerini geçirmeye davet ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar