bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  cnbc-e de yayınlanan çizgi film.acayip derecede pis, ahlaksız kötü fena ve de çok komiktir.çocuklara göre değildir.
  2 ... televizyonçocuğu
 2. 2.
  Jeneriği,en baba yaşam kitaplarından bile daha iyi anlatır hayatı.amerikan rüyasını bolca eleştirir.kesinlikle büyükler için.
  3 ... goldstein
 3. 3.
  delikanlı çizgi film. nickelodeon jenerasyonun kahramanlarından biri. acaip eğlendirir, ironi denilen şeyi de sonuna kadar kullanır.çocuklardan çok büyükler izlesin de rockoya ve kurtlar tarafından yetiştirilmiş bi inek olan ev arkadaşı heffer'a gülsün diye yapılmış gibidir.
  ama tabi adını yanlış yazmasam iyi olurmuş.burdan özürlerimi iletiyorm;
  (bkz: rocko s modern life)
  2 ... undeuxtrois
 4. 4.
  rocco nun en yakın arkadaşı kurtlar tarafından evlat edinilmiş obur ötesi bir inek, komşusu bir kurbağa ve kendisi de bir kangurudur.
  1 ... zaknafien
 5. 5.
  90lı yılların sonlarında nickelodeon adlı kanalda yayınlanırdı.yarım yarım yarardı her bölümü.
  2 ... mozambik tavsani
 6. 6.
  (bkz: ed bighead)
  ... selmagezinir
 7. 7.
  en sevdiğimm çizgi filmlerden biri bir kangurunun hayatının bu kadar aksiliklerde dolu olması pek hoş bişe diil yinede
  1 ... jakob
 8. 8.
  yetişkin insanlar için tasarlanmış bir çizgi film. küçük çocuklar izlese bile hiç birşey anlamazlar çünkü yapılan esprileri anlamak için bir yetişkin insanın zekası olması gerekiyor.
  -1 ... columbia1990
 9. 9.
  bi ara şöyle bi bölümü vardı. rocko heffer'ların evine yemeğe gider. fakat bi sorun vardır heffer'ın annesi ve babası kurttur. rocko lavaboya gitmek için yukarı çıkar yanlışlıkla bi odaya girer odada bir sürü kırmızı başlıklı kız vardır. pardon deyip çıkıverir odadan.
  2 ... columbia1990
 10. 10.
  cocuk zekasini fena gelistiren bir cizgi dizidir. * *
  nitekim nickelodeon yayinlamistir once. surreel bir hayattir anlatilan. inekle kanguru arkadastir, ama kangurunun kopegi vardir. inegin ailesi onu evlatlik alan kurtlardir falan.
  boyle tuhaf tuhaf seyler. bir nevi masal. cogunlukla fabl. cunku super dersler icerebiliyor.

  jenerik hususuna gelince. gercekten cok sey anlatir.

  son olarak aklimda kalan da rocko'nun asik gunleri. sanmiyorum ki bir insan bile bu denli saf olsun.herif resmen gazeteye ilan vermisti. eli ayagina dolasirdi tam deyimiyle, zaten siradan bir yaratik degildi de rocko.
  asik oldugunun ismini hatirlayamiyorum. hatirladigim heffer evlerinin orda bir billboarda "bilmem kim rocko seni seviyor" diye bir sey bastirmisti. kopariyordu.
  ... selmagezinir