bugün

önyargılı tiplerdir. Bi dinleseler çok severler.
Amına koyayım onların cok ayıp edıyorlar.
arebesk rep, anedeli metal dinlerler. anadolunun bağrından daha kopmamış bazı gençler de rock yada metal sevmeyen tipleri eleştirirler. hayata çığlık at kezban. bir çığlıkta sen at.
Onlar adamın hasıdır. Onlar rapçidir.
-canavar gibi bembeyaz yüzleri gothic mi götik mi belli değil hali, karavan benim tur otobüsü benim gitarlı gruplar yürümeye talim.
Gayet normal tiplerdir, hemde bunu ben söylüyorum düşün. Ben seviyorum adam sevmiyor, saygı duyulup geçilmesi gerekir.
saygı duyulması gereken tiplerdir.
Ben rock dinlerim ama isteyen istediğini dinlesin temennisinde bulunduğum tiplerdir.
sevmesinler la daha iyi iste, guzelim gruplar ayaga dusuyor sonra.
hele birde arabesk rap dinlemezler mi ağzının ortasına kürekle vurucaksın..

tanım : mevlana görse gelme diyeceği zevksiz mahlukatlar.
rönesansini yasamamis tiplerdir. muhtemelen ingilizce bilmemektedirler. dunyada neler oluyor, neler olmus diye biraz kafasini kaldiran tanisir rock muzikle. sadece rock ve metal dinleyenlerde hayatin sansli ama ezik picleridir. dogdugu ortam aile kalbur ustudur ama bu kamil varosta dogsa arsiz belanin kankasi olurdu. sadece rock dinleyenleride ezip egomuzu kenara koyduktan sonra, pampalar rockla tanismadiysaniz cok sey kaciriyosunuz, bi pampaniz olarak hertarza acik olmanizi oneriyorum.
Bu grubu tikiler ve kezbanlar olusturur. Birilerini iteklemek yermek degilde kisisel fikrim ve tecrubelerimle bende anlasamadim bu gibi tiplerle illa metal muzik dinleyicisi olacak.
çoğunlukla türkü dinlemeyi seven; bağlama, ud, ney gibi çalgıların sakinleştirici sesine aşık, zaten stres dolu yaşamına çığlık çığlığa, yüksek sesle söylenen şarkıları değil de kısık seste de pekala dinlenebilen "huzuru" doldurmayı isteyen kişilerdir bence.
çığlık atmaya ihtiyaçları yoktur, zaten etraflarında onları normal ses tonuyla konuşurken de dinleyebilecek dostları vardır.
Rock müziğini sadece çığlıktan ibaret olduğunu düşünen tiptir.
Rage Against the machine varken asi styla dinlemektir. Yani beyin ölümü.
müzik zevki olmayan tiplerden oluşur ve genellikle arabesk ve rap dinlerler.
Anlam verilemeyen ama saygı duyulan kişilerdir.

Müzik Zevki oturmamış yaa, diyemeyiz. Çünkü rock/metal müzikten hoşlanmıyor olabilir.
Sevmesi dileğiyle, mutlu kalsın.