1. 1.
    reis fabrikaları satıyor ama robot ve uzay teknolojisine yatırım var yakında robotların çalıştığı fabri,kalr türkiye'yi dünya lideri yapacak diyen zatı muhteşem kardeşimiz. akp'li olduğunu da beyan etti.

bugün madenler-çamlık semtinde başıma gelen müthiş olay, börekçinin kaldırımında kürt böreği yerken (mis gibi limonata ile süper,ucuz da -ırkçı puştlar çatlasın) muhabbet masadan masaya geçti

birader ateşli ateşli anlatıyor insansız tank,robotlu fabrika çift katlı yol(ilk defa duydum) falan derken bende epey önce zaten sözlükte de yazmıştım işsizlik mitingini konuya getirdim.
    milyonlarca işsiz var bundan 5-6 sene evvel işsizlik mitingi yaptı arkadaş 5 bin kişi var yok çoğuda ya sendikalı işçi ya sosyalist,mhpLiler de vardı az buçuk yada emekli insanlar. gazeteci şükran abla bile gelmişti .

ama işsiz yok mitingde lütfedip gelmemişler.

anlattık tabi ak kardeşimiz ayağında benim gibi pabuç yok ama uçuyor işsizmiş yıllardır , çevrede ki iş yerleri inşaat falan temizlik taşıma işi olunca gidiyormuş boğaz tokluğu eşi evlere gidiyormuş. temizlik falan.
    ama ama ak kardeşimiz reis diyor başka bir şey demiyor.

neyse kürt böreği,pudra şekeri limonata hatırına laf etmedim rahat yiyeyim diye ...bu arada ak kardeşe böerek çay ısmarladım tabi anında götürdü 3 tane böreği . kıtır tarafından çayla.

göt de don yok iş yok aş yok ev kira faturalar deste bizim ki robot sevdasında.

pardon bizim göt de de don yok bir maaş arada ekstra falan ama yine lenin'e şükür sınıf bilincimiz sağlam birde valide den kalan ev olmasa mokorlardayız..

neyse robotlar gelsin bakalım bir tanede eve ben alacağım ev işleri falan .ayran yok içmeye ye olsun tahterevalli hazır gideriz sıçmaya.
    bak 1 ay evvel tuvalet 30 cent'ti şimdi 20 cent'e düştü. sağ olasın akp.
    siz bide robotlar gelince görün.
    2 ... baris hemen simdi