bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  canı gönülden istediğim transfer haber başlığıdır. olsa ne güzel olur değil mi? tadından yenmez lig yahu. yani burada amaç dalga falan değil, ikisi zaten kendini ispatlamış futbolcular. brezilya’nın gözdeleri yahu daha ne olsun? böyle bir durum olursa ligin kalitesi gitgide artar.

  he aslında başlık robinho nun galatasaray’a ronaldinho’nun fenerbahçe ye adriano nun da beşiktaş a gelmesi olacaktı ama 750 karakter fazlası yüzünden açamadım. trabzonspora da fatih tekke gelsin. adamlar nuh diyorlar peygamber demiyorlar.fatih de fatih diyorlar. yapacak bir şey yok.
  1 -2 ... kisitli mucadele
 2. 2.
  ne ronaldinho milanda ipleri eline almışken fenere gelir nede santos'a daha yeni transfer olan robinho galatasaray'a gelir dedirten ancak türkiyedeki spor gazetelerinin kalitesi düşünüldüğünde atılması imkansız olmayan manşettir. tabi yıllar neyi getirir bilinmez roberto carlos'ta büyük oyuncuydu ama emeklilik yıllarının hemen öncesinde türkiyeye geldi. bu iki yıldız içinde birlikte olmasa bile ilerleyen yıllarda türkiyede oynama ihtimali yok değildir.
  2 ... filmkolik34
 3. 3.
  (bkz: fotomaç başlıkları)
  ... na musait