1. 2529.
    robin van persie
    1 ... jimmy tudeski
  2. 2530.
    robin van persie
    ... jimmy tudeski
  3. 2531.
    Kronik sakat bir futbolcu için iyi bile performans göstermiştir. Ha, bu biraz da kendi elindemiydi? Evet. Çok iyi şartlarda bakıldı, krallar gibi yaşadı fenerbahçe'de. Ama bunun karşılığı sadece oynadığı reklam getirileri, derbi şovları, forma satışları, sponsorluk anlaşmaları ve maç başı kazançları olarak dönmemeliydi fenerbahçe'ye. Yine de form tutsaydı neler olacağını düşünmeden edemiyorum.
    1 -1 ... mistabrown
  4. 2532.
    en güzel hayallerin katilisin amk.
    2 ... true
  5. 2533.
    ilk defa bu kadar iş ahlakından uzak bir Hollandalı futbolcu geldi Türkiye'ye. Daha önce Van hooijdonk olsun kuyt olsun terinin son damlasına kadar savaşan adamlardı, yine GS'de sneijder iyi oynadı. Bu ne biçim Hollandalı ben de anlamadım.
    1 ... kate ip don
  6. 2534.
    robin henri bienvenü bencedir.
    ... atabaka
  7. 2535.
    Van Persie: ''Fenerbahçe taraftarının hayallerini gerçekleştirdim. Onlara en büyük hediyem, benim ismimi formalarında görmeleriydi.''

kaynak : safak malatya
    1 ... adnan10line
  8. 2536.
    fenerbahçe formasıyla hiç kupa kazanamamıştır 10 sene daha dursa belki görürdü açık ve net.
    1 ... public agent efsanesi
  9. 2537.
    beşiktaşa 1 gol attı 15 maç göremedik. galatasaraya kadıköyde 2 tane attı. sonra 20 maç durdu. ama adam 91 maça 41 gol sığdırmış. ben mi göremedim :D
    1 ... fulp piction
  10. 2538.
    fifa 2007 de kalmalıydık.
    -1 ... egehansen