bugün

yapmayan gsli kaldıysa yapsın da kapatalım bu konuyu.
Hollanda milli takımının kaptanına, Hollanda milli takımının gelmiş geçmiş en golcü oyuncusuna, premier lig tarihinin 2 sezon üst üste gol kralı olan tek oyuncusuna kimsenin eleştiri yapmaya hakkı yoktur. bütün dünya biliyor bu adamın iyi bir oyuncu olduğunu.
neymiş 2 sezondur formsuzmuş ondan balonmuş falan, ulan sizin taşaklarını yaladığınız sneijder neydi??? formsuz olmayı bırak inter'de 1 yıl boyunca a takıma alınmadı...
bu adamlar büyük oyuncular, Türkiye'de ölüsü iş yapar bunların
fazla konuşmayın artık
En güzeli Türkiye'de yapılan eleştiriler.
gereği olmayan eleştiri.

adam bitmiş. emeklilik transferini ülkemize yapmış. sahada canla başla terinin son damlasına kadar mücadele edip taraflı tarafsız tüm spor severlerin takdirini kazanmış mehmet topal'ın kazandığının 3 katından fazla parayı cebe indirmiş. sen hala robin van persie eleştirisi diyorsun. burada eleştirilecek biri varsa o da yönetimdir.
adam daha arsenal e gelmeden beğenmediğimi yazmışım, on sene içinde girdiyi eksileyen 3 kişi olmamış, fenerbahçe alınca malum girdi delik deşik oldu. 32 yaşına gelince birden acayip bir form yakaladı demek ki!

şunu da belirteyim ki arsenal ve manchester da oynadıktan sonra da fikrimde bir değişiklik olmadı, nistelrooy, makaay, hasslebaink filan gördük biz hep hollandalı golcü olarak. zaten son yıllarda dünya futbolunu çok da takip etmiyorum.

açıkçası baros u da hiç beğenmezdim*, bu tip adamlarla ikileyeceğiniz takımları beşlersiniz ama dengedeki maçı size çeviremezler.
rvp bana göre çok büyük bir futbolcudur gelmeden önce açıklamasında demişti zaten ''ben Fenerbahçeliyim'' diye yabancı oldugu halde takımında severek oynayan oyunculardan birisi etkilendigi maç
Fenerbahçe - Feyenoord
kedi uzanamayacağı ciğere mundar der muhabbetidir. evet.