bugün

"Everyone has their own Robin - the person that you loved very much, but you cannot be with. And whoever you'll meet, whatever you'll do, nothing will be like it would be with Robin." dır.
Çok güzel kadındır, hatta ilk diziyi izlediğimde diziyi sevdiren kadındır.
Rol yapmaktan aciz bir kadının canlandırdığı komedi karakteri. Koskoca diziyi Barney Stinson hatrına izlemiştim. Bu kadının buz gibi suratını görmekten gına geldiği anda Barney sahneye girer, o müthiş repliği patlatırdı.

" Legen - wait for it - dary! "
tedle evlenmeli ve barney ile asla birlikte olmamalıydın. robinnnnnn!
sıfır ilgi ve şefkat nedeniyle boktan geçirilmiş çocukluğun etkisinden hayatı boyunca çıkamarayak en fazla ilgi ve alakayı gösterene kayan-veren, gerçek anlamda kaşar. kanada kaşarı.

yaptığının yanlış olduğunu anladığında da iki zırlayıp sefil, sevgisiz hayatına kaldığı yerden devam eden kadın. kadın ama.. yani küfür etmeden diyecek bir şey bulamadım o yüzden susuyorum.
evlilik karşıtı , seks manyağı kanadalı.
Dizi de bi marshall eriksen'e birde takıldıkları bar sahibine vermemiş karakterdir.

Hoş bar sahibi konusunda emin değilim.
Taş gibi hatundur. Evet
Eğer erkek olsaydım kesinlikle böyle bir eş isterdim.manyak bir hatundur.
sempatikliğiyle gönüllerde taht kurmuş how i met your mother karakteri.
bunun kadar orospu kezban bir karakter görmedim. skyler white abla bunun yanında melek kalır.
(bkz: en sevilen dizinin en sevilmeyen karakteri)
herhalde yatmadığı bir uludağ sözlük erkek yazarları kalmıştır, onada sıra gelecektir.
bölümlerin birinde; "sen o herifin numarasını silmemiş miydin?" diyen lily'i "tam silecektim, emin misin? diye sordu, ben de emin değildim hayır dedim, telefonuma yalan söyleyemem lily!" diyerek eski sevgili ekolüne yepyeni bir tavır, duruş kazandırmıştır.
adı Schopenhauer gibi zor okunan himym karakteridir.
adı çok zor okunan karakter.
en sevdiği müzisyen diziye göre neil young dır. ben de severim. bence beni tanısa severdi. neyse kendi bilir.
kanka olunası himym karakteri... bir barney birde ted ile olduğu için kanada kaşarı dense bile ted denen masum görünen canavar evimden köyüme kadar yol olacak kadınla beraber olmuştur. tekrar dönüp utanmadan 7. sezonda robine seni seviyorum demiş robinde kabul etmeyince ted triplere binmiştir.

barneye aşık olduğu halde, sapık barney nin ilişkisi bozulmasın diye gidip yolun ortasında kadın pataklamışlığı vardır. artık soğuk olmasını da küçükken sıfır ilgiye veriyorum.
8. sezon 2. bölüm spoiler

--spoiler--
canlı yayına çıkıp, eve gelip saat 11'de haber tekrarları sırasında nick adlı eleman tarafından bafillenirken, kendisini izleyip tahrik olan bir hatun.
--spoiler--
izlerken kızlara "aman da cacığım ne de güzel" bile dedirtmeyen karakterdir.
How i met your mother adli cnbce de yayinlanan dizinin kanadali, sert ve bi o kadar da seksi oldugunu gozlemledigim basrol oyuncularindan biri.
izlerken kızlara ''amcacım ne de güzel'' bile dedirtmeyen çapkın.
izlerken kızlara "aman canım nesi güzel" bile dedirtemeyen karakterdir.
izlerken kızlara "aman canım nesi güzel" bile dedirtemeyen karakterdir.
-sana at sikinin selamı var.
+hangi at siki?
-robin scherbatsky

gibi esprilere maruz kalabilecek bir soyadı olan how i met your mother karakteri.
güncel Önemli Başlıklar