bugün

ölüme sebebiyet vermek.barajda duran diğer oyuncular için hayati tehlike söz konusudur.bu oyuncular son istekleri yerine getirilmesi gerekir.roberto carlos topun başına geçmeden tüm sağlık ekipleri alarm durumuna geçer.
akabinde hadiseyi kesip atmak gerekebilir zira o andan itibaren işlevini yitirmiştir gereksizdir.
barajdaki insanların canlarını tehlıkeye atmasıdır.
sadece barajdaki insanların değil kalecinin ayrıca diğer futbolcularında canlarının tehlikeye atılmasıdır.
-hanım bizim oğlumuz vardı ya
+hangisi bey
-hani kaleci olan
+evet
-artık yok
akıllara zarar bir olaydır.
bacaklarının baldır kısımları ortalama bir insan beli kalınlığında olduğu için topun o kadar süratli gitmesi şaşırtmaz insanı.
-beyefendi cinsiyetimi değiştirmek istiyorum
+tabi beyefendi buyrun oturun
-fiyatlarını neler acaba
+normal ameliyat 5000 dolar,roberto carlos firikiği 10000 dolar
-o niye o kadar pahalı
+sorunu kökünden hallediyoruz
barajdakilerin birisinin 'canınıııı sevenn kaçsıııııınnn' diye bağırması sonucu genelde golle sonuçlanan futbol olayı.
Amerika nın Irak ı bombalamasıyla eşdeğer olan olay.Kaza sonucu top tribünlere uçarsa eğer kesinlikle o akşam acil servis dolar.
-Seni hep sevdim puyol
-bende seni messi....
olası 2 yaralıya ve 4 ile 7 metre arasında fasolu bir vuruşa sebebiyet verebilecek eylem..
fizik kurallarının geçerliliğini kaybetmesi ve rakip oyuncularda kimyasal tepkime yoğunluğunun görülmesi gibi durumlara yol açan frikik.
en güzeli bu olsa gerek.
http://www.youtube.com/watch?v=Vi2zjG_d6oQ
karşı takım için zarar olan olaydır!
http://www.youtube.com/wa...p;mode=related&search= kendimce budur roberto carlos ve frikik efsanelerinin güzeli.

herşey fizikte değil akılla da devam eder.
halk arasında deyimleşmiş bir kullanıma sahiptir. yara*ın önünden doNsuz geçmek
"Dönme dolaplar hep aynı ritm ve aralıkla döner". Rakip kale önünde etkisizdi Fenerbahçe ve roberto. Carlos'un şaşkınlığını izledik maç boyu. Bir yanı, maça hareket kazandırmanın telaşındaydı, öte yanı kabuğuna çekilmiş bir istiridye gibiydi. incisi içinde saklı. Onu anlamak için, arkadaşlarının daha zeki ve yaratıcı olması zorunlu. Kazanma duygusunu da formalarının içine sokmaları şartıyla.
john terry:beyler hakem düdüğü çaldığı anda yere yatıyoz tamam mı?
ricardo carvalho:tamam. herkes hazır mı...eüzü billahi...
(düüttt)
john terry:şiimdiiiiii!!!!
petr cech:lan oğlum niye bozdunuz barajı lan...lan...booommm....aahhhhhh.

(petr cech in maçlara kaskla çıkmasının asıl nedeni budur.)
rakip takımda kavga sebebidir.
-banane olum, ben canımı sahada bulmadım.
-mına koim ben çimlerde ölmek için daha çok gençim.
abazullah topa gözü kapayıp vurmadır. estetikten yoksun ve bal yardımı ile gol olan şutlardır.
fenerbahçe'ye geldiğinden beri daha pek bi etkisini göremediğimiz vuruşlardır.
Ayağına oturttuğu taktirde , topun uzaktan kumandalıymış gibi bir görünüme sahip olduğu cool bir frikik...
topa geliş ve vuruş şeklini lisede maçlarda kullanmıştım. ama bir türlü o ikinci falsoyu veremiyorum. dışarı...*
toptan intikam almaktır.