1. 1.
  güldürür.

  Siz Stephen King'in twitter'da yazdıklarını görseniz. Ördek kafa, beyin yerine sırma saç taşıyan papatya. benim karakterlerinden daha korkunç bir tip vs...neler neler.
  4 ... asuregibisurat
 2. 2.
  fetöcü robert, sevmesende saygı duyacaksın! hırsızda olsa, vatan hainide olsa, ikiyüzlü, yalancıda olsa makamına söz söyleyemezsin.
  3 ... dergah sovalyeleri
 3. 3.
  Hainnn. Vatan hainiii !
  2 ... we did it
 4. 4.
  ABD'deki göstermelik muhalefetin tezahürüdür. de niro seçim kampanyası boyunca hillary'i desteklemişti. bugün trump yerine Hillary başkan olsaydı, abd'nin dış siyasetinde hiçbir değişiklik olmayacaktı. çünkü orada siyaseti yönlendiren başkanlar değil, Yahudi sermayesi ve Pentagon'dur. peki, bunu ben biliyorsam, de niro'nun bilmeme ihtimali var mı? bence yok. öyleyse bu tiyatro niçin sergileniyor? dostlar alışverişte görsün, bakın bizde ne güzel 'freedom of speech' var vurgusu için. peki, batıda gerçekten konuşma özgürlüğü var mıdır? allah aşkına, canı isteyen isviçre'ye gidip 'ermeni soykırımı olmamıştır' diye, bern'de bir meydanda bağırıversin bakalım. başınıza neler geleceğini görürsünüz. londra ve hamburg protestolarında, insanlara polisin nasıl muamele layık gördüğüne yakın zamanda şahit olduk. siyahilerin protestolarının nasıl bastırıldığını canlı yayında izledik. abd medeni falan değildir ağalar. barbarlığından, vahşiliğinden birşey kaybetmemiştir. fenni terakki, medeni olmak anlamına gelmez. hulasa, trump hakkında ne söylenirse söylensin, bunlar basit bir tiyatro olmanın ötesine geçemiyor.
  2 -2 ... 12 14 21 1
 5. 5.
  Cok kral bir harekettir. Yumruklari havaya kaldırıp izleyenleri alevlendirmesi yok mu bir de. Tony odullerinde unutulmayacak bir olay yasatmistir.
  1 ... faux