1. 1.
    Neden olmasın.

Ali koç başkan olup bir de morinyo gelirse tadından yenmez.
    2 -4 ... otisabim
  2. 2.
    boşver aatıf geldi. geçinip gidiyoruz. evet.
    4 ... being a dwarf
  3. 3.
    14 sene şampiyon olamamış fetocu ultravestileri ilgilendirmeyen durumdur. fenerbahçemiz saip som gibi yan kesicilere el açmamış, cem uzan gibi nitelilkli dolandırıcılara sikilmemiştir. cinsiyet değiştirme ameliyatı için yardım isteyen travestiler gibi kapmanya da yapmamıştır;
    robben gelecek fener şampiyon olacak

olum bu ne lan. ahahdjfkf nasıl bir yüzsüzlük nasıl bir alçaklıktır bu ya. tinerci dediklerimiz bile bu kadar rezil etmedi kendini feda dedi amk. fetonun himmetlerini söylemiyorum bile.

dipnot: mazini ve kocanı asla unutma.

imza: aslan siken.
    4 -7 ... ozzy osbourne
  4. 4.
    yetmezzz...
    ... defansagelsenize lan
  5. 5.
    Dünyanın hiçbir yerinde görülmemiş uygulamayla 30 sene eksik sayılan sezona ve fetoyla aldığı şampiyonluklara rağmen sadece bir şampiyonluk fazla alabilen fetocu ultravestileri kudurtmuş durum.
    3 -3 ... ozzy osbourne
  6. 6.
    Van persie için de böyle deniyordu gördük. Adam inek gibi sağdı gitti 4 sene feneri.

Bide bi sapık tayfa vardı günde 2000 kez yandex tarayıcı ile tıklama yapıyordu robben gelsin diye hala çıkmadı mı bonservisi bunun?
    1 -1 ... flat head
  7. 7.
    Çocuklukları ergenlikleri ve gençlikleri fetullahın sohbetlerinde geçmiş, maklube yemekten beyinleri gelişmemiş futbol tarihinden bihaber ultravestilerin ne kadar futbol cahili olduklarını gözler önüne seren durum. Bu cahillik karşısında cevap vermeye bile gerek yok sevgili gönül dostları, google’a “ingilterenin ilk şampiyonu” yazmak yeterliyken.
    3 -2 ... ozzy osbourne
  8. 8.
    Kaskanaları çatlatan plandır.

Ali koç başkan Fenerbahçe şampiyon.
    4 ... otisabim
  9. 9.
    sinirden kendilerini sikecek duruma geldi bazıları ajsjdjfjfkgkglgl. aç biraz tarih öğren diyoruz efendim yerel genel neymiş gör.

t: 28 şampiyonluk ve yosma kocası olan takımın robben’le ilgilenmesi.
    3 -1 ... ozzy osbourne
  10. 10.
    Mahalli statüsü diyen mallar, taçsız kral metin oktay da diyor hayret. Ulan o adamlar o dönemlerin topçusu. O efsanelerin emekleri boşa sayıldı. işine gelince taşsız kral, gelmeyince mahalli statüsü. Ha siktir ordan derler.

Bir slogan.
    2 -2 ... aslolan fenerbahce dir