bugün

Çok şaşırtmayan olaydır. Ülkenin en aksi laf dinlemeyen ve bildiği ni okuyan insanların bir araya geldiği yer Rize mk. Şaşırmadık.

Lüt kavmi gibi helak olun mk.

Eksileyenler de rizelidir kesin.
birinin pilihoz olduğu söylenen köydür..
rizeliler naapti size? tayyipse rizeliler tayyip beyi hic sevmez...
Korkutmuştur. Üzücü haber.
bunları allah da bombalamaya başladı.

naçar, daha da akıllanmazlar.
vip cuma namazı, vip corona testi falan derken vip karantina da uygulamaya başladılar amk, ilk karantina kendi kalelerinde.
Yazdığınız şeyler suç. Aynı zamanda geri zekalısınız. Rizeli ye laf eden de trabzonlu ya laf edenin de zaten götünde patladı. Türk olmak minarenin altında selamlaşmaktır. ingiliz sevici olmakla, laik olup islam düşmanlığı yapmakla, sabahtan akşama maaşa çalışıp ömrünü kiraya vermekle özgür modern bireyler olunmuyor. Türk ise hiç olunmuyor. Araplarla yunanlılar dan başka düşman yok. Oh ne güzel dişimize göre. Batılı gibi yaşa sovyet özlemi çek çin büyük de. Paran varsa batıyı bir iki kere ziyaret et yılda. Ne mutlu türküm diyene. Ama o iş öyle olmuyor.
orta asyanın neresinde minare vardı da altında selamlaştık merak etmemize vesile olan olaydır.

bir de suç filan diyor! 7 gün 24 saat izmir karalaması yapanların yaptığı suç değil mi?

neyse, dikkat ediyorum da istanbul ve ankara'yı kaybettikten sonra izmir geyiği hız kesti. bunlar sanıyorlardı ki tek dertleri izmir!

rize'yi dert edeceğiniz günler de yakındır...

sahi, devlete çay üretmek yakışıyor mu? sonra adama devletçi derler, chp'li derler... çaykur hemen özelleştirilmeli.
Bir belde , üstelik de büyükşehir bile değil, hastalık oraya kadar girmis , siz neyin derdindesiniz. Biraz kendinize gelin arkadaşlar, herşey siyaset mi. Geyik falan güzel de. Tehlike yaklaşıyor farkındamısınız.
Laftan anlamadıkları için yapılmıştır. Lazlara laf mı anlatacan.
görsel
24 haziran seçim sonucu
Akp %67
Mhp %18
Cumhur ittifakı %85
Not =Başka söze gerek yok rabbim sen konuyu biliyorsun...
Saçma saçma işler.

Ulan sanki bugüne kadar köyden kimse girip çıkmadı, virüs her yere yayılıyor. Tüm türkiye'yi karantinaya almak gerek. Kapatın ülkeyi olsun bitsin.

(bkz: sokağa çıkma yasağı)

Yoksa bunun önünü geçilemez, orayı kapat burayı kapat olmaz bu iş.

Kanal istanbul parasını, insanlara harcayın erzak yardımı, parasal yardım yapın. Devlet büyükleri, imdat diye bağıralım mı anlamanız için?
virüse bu işi öğretecek değiliz.
bana kalsa Ordu'dan başlayarak Gürcistan sınırına kadar her yeri süresiz karantina altına alırım.

Giriş serbest çıkış yasak olacak.
https://www.ensonhaber.co...antina-altina-alindi.html

kaynak yukarıda.

belli ki umreden dönen bir dayı tüm köyü coronalamış. bunun daha olası başka bir açıklaması yok.

beyler 10.00 hacıya kendinizi karntinaya alın denirken. hacı belli ki ev ev gezip el öptürmüş.

daha böyle çok çıkar.
bu kadarda ulkeye yabanci olmayin yahu, rizeliler 5 vakit namazinda saf insanlardir, ortada baska oy verecek sag parti, anap yahut saadetin baraji gececek hali olsaydi akp %0 alirdi, tayyip rizeden milletvekili adayi olsa kesinlikle secilemez, lan tayyip dusmanligindan rizeyi yunanlilara kakalamayi isteyen manyak var. sozlukte yazanlar hicmi dunyali diil?
(bkz: rize de 5 köyün karantina altına alınması)

Aramaya inanalım.
Rizeliler 5 vakit namazında saf insanlardır diyen arkadaş Rizeli mi acaba çok merak ettim veya hayatında kaç kere gitmiş rizeye.Ben rizeliyim de ondan sordum.Ben dahil tüm akrabalarım alkolikte ondan soruyorum.
Rizelilere ya da herhangi bir yöre insanına düşmanlığım yok.

Ama eminim bu karantinaya alınan civarda yaşayan herkes bu virüs meselesi için; amaan bize bir şey olmaz müslümanız temiziz, bu virüs amariganın oyunu, bizim ülkeye virüs girmedi, ya virüsse virüs ölüm Allah'tan gibi lafları sık sık söyleyip bol bol tokalaşmış kahvede okey oynamaya devam etmiş altın günlerinde aynı kaseden çekirdek yemişlerdir.

Adım gibi eminim bak.
sonuçta rize bu ülke için önemli bir yer, reyisin akrabalarının olduğu kutsal topraklar, tabi ki korunacak.
sonuçta afyondaki süslümanla rizedeki süslüman bir değildir.

bu ayrımı yapabilen yetkilerin başarılarının devamını dilerim.

çok güzel yaladım, vallahi iyi yaladım, gene muhteşem yaladım, tişikkirler sıyın cımhırbaşkanım.
ntv'de 12 belde şeklinde güncellenendir.
Dün Rize’de coronadan ölen şahıs 1 hafta önce hastaneye yattı. Onun öncesinde kendirlide bakkalı vardı ve millet alışveriş ediyordu o adamdan. Tedbir amaçlı böyle bir şey yaptılar.
Oğlum atıp tutmayın Kendirli denen yer 1983 darbe anayasasına yüzde 90 lık oranla red veren ülkedeki tek yerleşim birimidir.
Kartopu oluştu, çığa hazırlanalım.