bugün

''bir vesile-i def-i beladır'', yani belaları def eden sebeptir.

diyor kendisi.
görsel
görsel
görsel
Kuşkusuz geçen yüksek miktarda halüsinojen tükettim, 3-4 gündür uyuyordum. Soba değil ama çaydanlık bana benzer bir şeyler yazdırdı.
"Güzel gören güzel düşünür.
Güzel düşünen, hayatından lezzet alır."

Risale-i Nur - Mektubat.
''Toprak nebatatıyla açılıp rızkınız oradan geliyor.

Hissiz, şuursuz toprak,

sizin rızkınızı düşünüp şefkat etmek kabiliyetinden pek uzak olduğundan toprak kendi kendine açılmıyor,

birisi o kapıyı açıyor,

nimetlerinizi ellerinize veriyor.''

Risale-i Nur Külliyatı'ndan

görsel
görsel
Çok anlam yüklendiğini düşündüğüm seri.

islam ile ilgili kitap okumak isteyenler evet okuyabilir de sürekli sürekli bunları okumak mantıklı gelmiyor bana.
genç yaşta tanıştığım eserler.
görsel
çok güzeldir.
Fetöcülerin el kitabı, Kullanma kılavuzu değil mi lan bu?
Deyil, fetöcüler fetönün kitaplarını okur.
15temmuz öncesi tanıdığım birkaç fetöcüden biri beni risale okumaya davet etmişti tabi ki de gitmemiştim. 15 temmuzdan sonra hepsi çil yavrusu gibi başka ülkelere kaçtılar.
Şimdi sorum şu. O risale bu risale değilse, kaç çeşit risale var piyasada acaba?
Bir de bu fetöcüler nurcuların bir fraksiyonu değil miydi? Zira ben öyle olduklarını biliyorum. Bunlar nurcuların arasından türemiş insanlar.
Döl israfı fetöcülerin favori kitabıdır. Olsa olsa bir şizofren manifestosudur.
önyargıyı kırmak, eleştirdiğim adamı kalıp alıntılarla değil, fikiriyle tanımak, belki de eleştirmek için okumaya başladığım külliyat.
darbe yapmaya kalkismak, kozmik oda sirlarini satmak, milletin hakkini yemek, sucsuz insanlari hapse tikmak, kisaca katiksiz orospu cocuguna donusmek gibi yan etkileri olan zimbirti.