bugün

(bkz: başörtüsü ayağı göt ayağı)

edit: ablamıza diyeyim. Abla o fotoğraflardan bende de var. Rihanna'yı sevmezdim. Öyle görünce yine iğrendim.

edit2: oha lan başlığı açıp kaçmış amk fahişesi. evet.
plaka kapalı sorgulama yapamıyoruz.
(bkz: boya varsa vuruk da vardır)
(bkz: gizli lezbiyen).

Muhahahaha.

Melaba.
Farketmez dediğim fotoğraf...
Önden arkadan...
Sıkıntı yok. *
Sen bunu bir de Shakira ile çektiği klipte gör abisi o zaman motor motor diye ergen söylemlerine sebep olur.
Vay anaske. Ulan koskoca rihanna bildiğin depo ardiyesinde bi yirmiliğe demirlere cila atan çiçekçi karıymış ya la. işte bunlar hep vahşi kapitalizm beyler.
bildiğin cinganenin çıplak hali.
yüzünü beceremiyoruz kafası.

becermiyoruz*
bu başlığın benzerini gerçek hayatta kurarsanız sizi oracıkta sikerler. önden çıplak nedir amk cinsel seks mantalitesinin yeni bi versiyonu mu ne bu? bakınız durumu haydar abiyle değerlendirmeye alalım. haydar abi kahvede oturup çayına pişpirik yok efenim okey falan oynayan bi abimiz.

sahne 1 - köy kahvesi-

hurşit koşarak içeri girer ve haydar abinin yanındaki boş sandalyeye oturur.
-haydar abi rihanna'nın çıplak fotoğrafını gördüm enternette, bak göstereyim sana da gösterem.
+ ver hele şu telefonu bi helaya gideyim ben oyhş, memeler de şahbazmış.

sahne 2 -köy kahvesi

hurşit koşarak içeri girer ve haydar abinin yanındaki boş sandalyeye oturur.
-haydar abi rihanna'nın önden çıplak fotoğrafını gördüm enternette, bak tlefona attım sana da gösterem.

haydar abi hurşiti oracıkta yatırır siker. dediğim gibi, bu cümleyi topluma açık yerlerde kurarsanız sizi oracıkta sikerler. durumu haydar abiyle kontrollü deney yoluyla da anlattığıma göre dağılabilirsiniz.
"Sansür olmasaydı keşke" dediğim fotoğraf. Yok mu bunun orjinali?

Hastasıyız dede be.
orjinali vardir google amcamiza tiklamaniz yeter ama siz youtube dan aratiyorsunuz heralde. zaten kezo manyak bir tipti soğudum vallahi soğudum. sesi güzel ama ona bişey yok.
orijinali budur;

görsel
10000 tane olsa bir tane yok buna.

Amk midem bulandı ya, lan o değil bir de bu karı, ile çıkanlar ortada nasıl erkeğim diye dolaşıyor çok geniş toy mallar bunlar.

Vay sikeyim sabah ereksiyonunun bile için eder bu.
(bkz: amele yanığı)
bakın çok enteresan sultanbeyli kızları bile bundan güzel.
Bunun arkadanı da vardır o da böyle çirkindir.
herkesi akıllı olmaya davet etmeme sebep olan fotoğraf.
burada insanların açığını yakaladım edasıyla dalga geçen izansızlara ne denir ki?
bu yaptığınız hiç hoş değil, akıllı olun, aymazlığınızı da alın ve derhal burayı terk edin.
olum adamlar rihanna'yı eleştiriyor lan.

ne adamsın yahu.

açığını bulup yerden yere vursalar ne olacak, nereden duyacak?

kendi kendisilerine takılıyorlar işte.

duyarlılığın da bokunu çıkarmayın.
hayır noldu o ilahlaştırdığınız kadın. yav yemin ederim kadıköy çingenesi gibi.

bi de eskiden beyazmış. de get. sen beyaz kadın görmemişsin.
Kafası orantısız büyükmüş bu hatunun bu fotoğraftan bunu çıkarıyoruz.
arkadaş en nihayetinde kadın yani iki tane memesi var o da her kadında var.
bizi zenciyim diye keklediğinin kanıtıdır.
son klibi bitch better have my money de de soyunmustu arkadaş nedır bu karının derdı sormak lazım hemen ozel mesaj iletiyorum kendısıne.
(bkz: rihanna olsun daşdan olsun yeğenim)
allah belanı versiin rihanna.
güncel Önemli Başlıklar