1. 1.
  rihanna ve erkan oğur konserinin bilet fiyatlarıdır. rihanna ayakta 545 lira erkan oğur ismail hakkı demircioğlu konseri ise oturarak 34 lira. ayakta adam s.kmek böyle bir şey.
  44 -3 ... canlukgodard
 2. 2.
  Erkan Oğur, meme ve am'dan kaybetmektedir.

  Rihanna, Jennifer Lopez gibileri götleriyle falan ergenleri toplarlar, sanatlarıyla değil.
  30 -5 ... stephen king is my buddy
 3. 3.
  (bkz: 250 gram)
  4 -1 ... kisakollukazak
 4. 4.
  (bkz: justin b konseri bilet fiyatlarının 534 tl olması)

  ve hatta bu biletlerin 15 saniye'de bitmesi.
  3 ... wise the humble
 5. 5.
  sanki biraz hakkı olması gibi. ona bakılırsa inna konseri de yazın bursa da 20 ve 35 tl ydi. inna dediğin hatun peşinden kaç abaza süreüklüyor biliyon mu sen ? ama gel gelelim amına kodumunun organizatörleri sanatçılardan daha çok kazanıyor bu sektörde. 545 liranın en az 300 lirası organizatörün çebine giriyor allahıma.
  ... ukraynali
 6. 6.
  545 liraya yazıktır. O 545 lira ki aksarayda 5 tane rihanna eder üstelik ayakta ,oturarak, yatarak...her türlü.
  6 -2 ... rdnce
 7. 7.
  Rihanna'nın bile bizleri sağılacak inek olarak gördüğünü gösterir. Ergen TV Number One neyinize yetmiyor da paranızı çarçur ediyosunuz la?
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 8. 8.
  ilk olarak rihanna'nın biletleri 250 liradan başlar 545 lira değil. hadi diyelim 545 lira ne var bunda ? ayrıca hiç kimsenin gelip burada ajitasyon yapmasına gerek olmayan fiyatlardır. bir de gelip rihanna konserine gidenlere ergen diyen var hay allahım! napıcak erkan oğur da 500 lira bilet fiyatı isteyecek ? oturacak sandalyeye 2-3 saat hiç şarkı söyleyecek sonra gidecek. o da desin benim konserimde 550 lira diye.zorla mı bu fiyata satıyor biletleri. ikincisi erkan oğur'un ekibi kaç kişilik ? en fazla 20 kişi.rihanna'nın en az 20 tane dansçısı var. o para sadece rihanna'nın mı cebine giriyor amk! konserine gittiğin kişi sana görsellik sunacak , sana unutulmaz bir kaç saat yaşatacak. rihanna konserinin olduğu gün ışık şovuydu, spotlardı, dev ekranıydı , dansçısıydı vs onun maliyeti ne olacak ? ulan bu kadın amerika'dan geliyor en az 70-80 kişiyle. istanbul'dan eskişehir'e üniversitelilere konser vermeye gelmiyor. e bırakın da biletler 500-600 lira olsun.

  sonuç olarak gelip burada boşuna popüler kültür düşmanlığı yapmayın.erkan oğur sizin duygularınıza hitap eder rihanna görselliğinize.erkan oğur'un bunu yapması için pahalı ekipmanlara, dansçılara vs. gerek yoktur ama rihanna'nın vardır.o yüzden de rihanna pahalıdır.
  5 -2 ... husu
 9. 9.
  Ne güzeldir.
  Rihanna poposu sizin olsun, bizlere "bir sevda" "bir ömürlük misafir" yeter. üstelik 511 lira cepte.
  7 -2 ... tugbaonk
 10. 10.
  acı bir durumdur. her türlü tercihe saygım olmasına rağmen erkan oğur'un rihanna'dan değersiz görülmesi bizim adımıza acınası bir durumdur.

  batı kültürünü benimsememişiz, daha ziyade bize çakmışlar kolay çıkmıyor; bu sırada da kendi ürettiğimiz değerler ya az rağbet görüyor ya da yok oluyor.
  ... slapi