1. 1.
  yalan haberdir.(yüksek ihtimal)*
  1.ABD hükümeti Amerikan basınına Ricky Martin konusunda sansür koydu.
  meali:araştırmayın internette sansür var bulamazsınız diyo
  2.Dipnot: Haber 3 ekibi olarak biz de bu haberi bir süre yayınladıktan sonra yayından kaldıracağız.Halkımızın her haberi öğrenmesini isteriz ama gençlerimize kötü örnek olacak şeylere de sonuna kadar karşıyız.
  meali:anlık hit istiyoruz yalan haberi sitemizde taşıyamayız o kadar.
  böyle şey olur mu di mi güntekin?.
  ... piandahalf
 2. 2.
  (bkz: asparagas)
  ... mmtyvs
 3. 3.
  (bkz: un dos tres)
  ... scarface
 4. 4.
  haberin yayınlandığı site an itibariyle yalan olmuştur. haberde büyük ihtimalle yalandır.

  http://www.haber3.gen.ms/
  ... fowler
 5. 5.
  %90 lara varan oranda asparagas haber olup, ölmesi durumunda çoktan bütün siteler bas bas bağırıyor olacaktır. nitekim ricky martin 'in resmi web sitesinde böyle bir duyuru yer almamıştır.
  ... haznedaroğlu
 6. 6.
  patlak olması kuvvetle muhtemel haber.
  ... eqin
 7. 7.
  arkadaş şaka yapmış.*
  http://www.haber3.gen.ms/

  Sayın ziyaretçiler,
  Bu adreste dün (31.08.2006) yayınlanan haberler sadece bir şaka ürünüydü, yani sahteydi.. Haber3.com'un tasarımı kullanılarak yapılan bu düşüncesizce şaka yüzünden Haber3.Com'un zarar gördüğünü bugün öğrendim..Hem onların tasarımını alarak bir saygısızlık hem de belki istemeden bir suç işledim..Bu düşüncesizce şakayı sadece birrkaç arkadaşımı işletmek için yapmıştım ama maalesef bunun çok fazla yayıldığını gördüm..Bu yüzden de günlük birçok ziyaretçisi olan Haber3.Com sitesi zarar gördü, çünkü benim hazırladığım çalıntı siteye inananlar oldu ve o yalan haberi yayınladığım için Haber3.Com un prestijini az da olsa sarsmış oldum ve onların bazı kişiler tarafından yanlış tanınmasına sebep oldum..
  Böyle bir saygısızlık ve düşüncesizlikte bulunduğum için öncelikle Haber3.Com ekibinden daha sonra da bu sitenin adresinin ulaştığı herkesten özür diliyorum..Kötü bir niyet gütmememe rağmen, yapacağım şeyin sonunu düşünmediğim için özür diliyorum.Saygılar...
  ... gokhann