bugün

Sözlük tarihinin en büyük Meriç yazarı Richie pich’in yeni nickiyle boy göstermesidir. Eskiler bilir Sevgili olan kıza yürüdüğü için bir yazar tarafından rezil edilmiş daha sonra sözlük yönetimi bunu silmişti. Herif tekrar faaliyetlere devam etmek için gelmiş. Azme bak yapış yapış meriçlik kokan emreyleri ile gene başlamış. Yönetim uyuma. Evet.
Tüm sözlük kızlarının dikkatine olan durum. Evet.
Şaşırtmamıştır.

Bu arada instagramda takipçi satın aldığını düşündüğüm yazar. Çizdiği profile göre tuhaf değil mi?

Yüzlerce kadına mesaj atıp, muhabbet kuran Maymun iştahlı adam. Başta çok kibar, fazlasıyla komik. Ama iş biraz daha samimi hale gelince, gayet kolay suçlayan, aşağılamaya kalkan hatta hakaret edebilen bir adam ayrıca. Doğru olarak kabul ettiği çokça yanlışı olan, ama her zaman haklı olan adam. Dolu gibi görünen boş adam vesselâm. Geçen beni açık oylayınca baktım, geri gelmiş. Bunu okursan da beni donuzla, rahatsızlık veriyorsun.
Aklı olan o prim kokan profil fotosunu görür görmez engeller ama karma yine 1000e doğru koşuyor.
eski bir yazar.

bir aralar bundan 6 sene önce falan bana sarmıştı diye hatırlıyorum. bakın ne sebepler ile silinmiş.

sarmasının sebebi ise sözlükte bir kızla ilişkim olmuştu, onu elde edemediği için. vay efendim ben nasıl siker mişim. olm senin güttüğün koyun kadar benim çoban sikmişliğim var.

sakın bana bir daha bulaşma!..